Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bubule le stiu si io pe alea din fetele de usi,cred ca is numai pe usile din fata,si pe mine ma enerveaza ca imi zdrangane in usa,si cred ca de la ele(cred ca o sa le "arunc"si eu de acolo)!Vezi ca in prinse acolo,deci daca vrei sa le scoti trebuie sa le scoti de tot,adica nu merg numai prin rupere(nu mai merg puse inapoi)oricum si cretine rau,eu le vad acolo fara nici un sens!
    PS:vezi ca evo le-a scos de acolo,tot asa ca sa enervat pe ele ca scoteau sunete aiurea!
    sigpic

    Comment


    • Io vreau sa fiu sigur ca nu au si alt rol in afara de zdranganit
      tricoul... tricoul ... cum e tricoul ???
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Fuarte bune tricourile,(parca is cam mari,adica lungi,trebuia totusi un XL,dar na eu am zis ca poate ii mic ala,ce sa facem se mai intampla bune's si asa)
        is curios cum o sa se comporte dupa prima spalare,adica daca o sa mai fie ceva imprimate pe ele
        sigpic

        Comment


        • Eu ma intreb daca dupa spalare nu o sa fie 4*XL
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Ma nu imi distruge sperantele ))....Ca io sper sa mai intre la apa si sa se faca mai "stabil" pe mine ))
            sigpic

            Comment


            • Vazut azi pe GabyART cu HAM-ul in centru la Zadareni, insa nu m-a observat, era concentrata la condus. Salutam cu aceasta ocazie
              sigpic

              Comment


              • Maverick_SS : maica-mea chiar ca e asa...E concentrata la condus mai tot timpu te saluta si ea
                sigpic

                Comment


                • Asa e bine, sa fii concentrat mai ales ca era destul de aglomerat pe banda ei. Oricum, nu am insistat cu atentionarile (flash, claxon etc) deoarece nu a observat primul set de flash-uri asa ca nu am insistat.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ati mai primit careva Card de Credit BRD de la Dacia in posta sau numa eu )
                    Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                    Magazin Piese de Schimb.
                    www.facebook.com/ElectroteknikPag

                    Comment


                    • Am auzit si de la altii ca primesc de la Dacia card cu BRD. Eu nu am primit ...

                      Comment


                      • Chestiile astea nu le suport. Adica ai ceva "relatii" cu o firma (spre exemplu ti-ai cumparat logan) si vine firma respectiva (dacia spre ex) iti baga pe gat tot felul de alte firme, in felul asta "te vinde" practic. Adica ei au datele tale personale si fac trafic cu ele (si bani desigur). Pe chestia asta am facut scandal de cateva ori.
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Si io am primit card de credit cu dacia, e de la brd, dar iti mai trimite si o plasa de hartii pe care sa le completezi,iti trebuie adeverinta de salar si dupa sa completezi hartiile alea, si abia atunci iti activeaza cardu, deci sta-ti linistiti ca nu e activat,numa ii trimis asa sa vada care "musca"
                          sigpic

                          Comment


                          • Stiu ca nu e activat , si nici nu is curios sa il activez) da oricum bun i in portofel , arata fain!
                            Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                            Magazin Piese de Schimb.
                            www.facebook.com/ElectroteknikPag

                            Comment


                            • Astazi , orele 13:00, in spate la cinematograful dacia, un Loganist asa a parcat masina in mijlocul parcarii , abea am iesit dupa 100 de manevre ) ) oare cine sa fi fost?
                              Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                              Magazin Piese de Schimb.
                              www.facebook.com/ElectroteknikPag

                              Comment


                              • O fi fost bubu_vasile??
                                sigpic

                                207 noir obsidien

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google