Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Norby89 View Post
    Io nu scriu doar de dragul sa am mai multe posturi.Ce as avea de castigat ? Da-mi un post anume unde am scris numa Frumoasa masina ,sau de genu. Infine hai sa nu o mai lungim atata.
    acuma ce facem norby ne tragem de sireturi ?

    Eu ti`am dat un sfat prietenesc chiar nu ti`o zic in nume de rau si nu ma fa prost ca inca nu sunt (poate cand o sa ma insor).

    Hai sa vedem daca obtinem vreo informatie din posturile tale, 90% offtopic sau doar parerei care se repeta

    PS : eu nu te`am jignit in nici un fel deci te rog mai si gandeste inainte sa scri ceva.
    Chiar vreau sa te ajut dar vad ca ma iei de fraier.

    PPS (pt grassu) : sa deschis KFC la Careffour
    Last edited by Evolution; 27 June 2008, 21:14.
    sigpic

    Comment


    • Nu-mi mai da sfaturi dinastea ca asta nu o fost nici un sfat.Acuma te-ai aliat si tu cu grassu sau care-i problema? Si cand te-am facut eu prost ? Mai luati o pauza ma oameni buni.

      ps: ieri mergeai la strand ? ca nu te-am auzit bine cand ai zis.... oricum i-ai dat o tara la logan
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Norby89 View Post
        Nu-mi mai da sfaturi dinastea ca asta nu o fost nici un sfat.Acuma te-ai aliat si tu cu grassu sau care-i problema? Si cand te-am facut eu prost ? Mai luati o pauza ma oameni buni.

        ps: ieri mergeai la strand ? ca nu te-am auzit bine cand ai zis.... Oricum i-ai dat o tara la logan
        da ma m`am aliat eu cu grassu, vrem sa te prindem odata la coltz sa iti dam 2, 3 beri peste gura si o baie in ghioroc.
        Cand ii vreme faina mergem odata la lumina lunii sa degustam o opt beri la Ghioroc ?

        Aseara am mers pana pe strand da.
        sigpic

        Comment


        • Mergem ...Il luam si pe grassu cu noi (bineinteles,daca vrea) si mem sa bem
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Norby89 View Post
            Mergem ...Il luam si pe grassu cu noi (bineinteles,daca vrea) si mem sa bem
            si sa inteleg ca tu o sa fi soferu ? ))
            sigpic

            Comment


            • Vine cu ocazie
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Evolution View Post
                si sa inteleg ca tu o sa fi soferu ? ))
                gasim noi sofer.Sau luam taxi ,sau ramanem acolo peste noapte)
                Last edited by Norby89; 28 June 2008, 01:17.
                sigpic

                Comment


                • @Evolution: Daca imi aduc aminte bine parca ne-am mai intalnit noi la ghioroc la lumina lunii vara trecuta

                  @Norby89: Nu ! Nu vreau !

                  Comment


                  • Mmmmmmmmmm...Mie mi-ar place sa mergem la Ghioroc si sa bem vreo 8-10 beri de caciula, asa cum spuneti voi, la lumina lunilor (dupa 6-7 beri cred ca vor fi vreo doua-trei luni ).

                    Comment


                    • Originally posted by bubu_vasile View Post
                      iar pe streulea idem. Pai sa suni tu numai pe unii ???
                      n-am sunat pe nimeni, becu lucreaza la aeroport, am dat cu ochii de el din greseala
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • Asa ti-a spus becu? Ca noua ne-a spus ca lucreaza altundeva. Cred ca te-a pacalit!
                        sigpic

                        207 noir obsidien

                        Comment


                        • Becule, becule .... Sa fentezi tu prietenii
                          o fi si el ceva cu chipiu ???
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Care ma ajuti mah sa pun o plasa????

                            Comment


                            • Ce plasa? De cumparaturi ... ?

                              Comment


                              • Originally posted by woody View Post
                                Care ma ajuti mah sa pun o plasa????
                                banuiesc ca ai gresit locatia(thredul) nu de alta dar nu cred ca nimeni de aicea,vre-a sa-ti puna tie o plasa(banuiesc ca de aia la grila),tocmai la galati
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google