Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Norby89, nu te inflama ca nu am absolut nimic cu tine. Linisteste-te si vorbim la un suc data viitoare. Nu trebuie sa imi explici mie nimic, sau sa te justifici de ce nu ai fost, ca prezenta nu e obligatorie. Oricum sa iti satisfac curiozitatea @bubu_vasile l-a lasat sambata loctiitor de organizator de intalniri pe @grassu.

    As putea sa iti raspund, dar nu merita sa stie toata lumea parerea mea (e suficient sa o stii doar tu).
    sigpic

    207 noir obsidien

    Comment


    • Io am fost organizator de intalniri ?!?!?! Eu am vorbit cu pagu` si cu wizardu` pe net si am zis ca vin si eu daca tot e de caterinca .... Si cam atat

      Comment


      • Acum @grassu e modest, dar stie el bine ce rol si-a asumat.
        sigpic

        207 noir obsidien

        Comment


        • Sa nu il credeti pe Sorinj cand o zis ca Grassu' o fost organizator , el o venit din alte motive la intalnireD
          Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
          Magazin Piese de Schimb.
          www.facebook.com/ElectroteknikPag

          Comment


          • Acuma ce facem aici ??? Ne bagam strambe unii la altii ??? Mai sa fie.... Bubuleeeeeeee....Pe unde umbli ???
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by AR77PAG View Post
              Sa nu il credeti pe Sorinj cand o zis ca Grassu' o fost organizator , el o venit din alte motive la intalnireD
              Cum ar fi ?)
              sigpic

              Comment


              • Terminati si nu mai fiti copii lasati ranchiuna si behave
                sigpic

                Comment


                • Eu propun sa votam un organizator de intalniri pana se intoarce Bubu, Eu il propun pe Grassu!
                  Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                  Magazin Piese de Schimb.
                  www.facebook.com/ElectroteknikPag

                  Comment


                  • Prea tarziu ... I'm back ...
                    apropo ... Aseara il vad pe grassu ca vrea sa iasa dintre blocuri (banuiesc ca pe acolo sta) trec pe langa el si apoi imi da la flashuri cu farurile de numa. Te-am vazut grassule din prima. Oricum si tu cred ca ti-ai dat seama cine era dupa faruri
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Pai cum am iesit catre drum am inceput sa-l injur pe ala cu xenoanele ...Si cand te-ai apropiat te-am ginit ca esti tu ...Si te pomenesti ca ti-o fost greu sa faci si tu cu avariile daca tot m-ai vazut din prima ....Ce oameni

                      Comment


                      • Azi am vazut in eforie sud un logan rosu cu stikere logan club cu portbagaj dala deasupra cu numaru AR-07-Kjj sau ceva de genu dar sigur era AR-07

                        sigpic

                        Comment


                        • E @becudani cu KJJ-ul. Si eu l-am vazut sambata in Arad cu o cutie neagra montata pe plafon. I-am facut blitzuri, claxoane si nimic. Era ingandurat ca isi pregatea concediul.
                          sigpic

                          207 noir obsidien

                          Comment


                          • Stie cineva cam la ce pret este o Dacia Logan 1.5 DCI 70 CP echipare Laureate cu 100.000 - 110.000 de km la bord ??? Ca eu inca caut pe net, dar nu am gasit niciun pret concret.
                            sigpic

                            Comment


                            • Da el era clar... E tu l-ai vazut cand pregatea concediul eu l-am vazut in concediu.. Sac sac sac sincer sunt mandru cand vad in drumurile mele loganuri cu stickere logan club de prin toate colturile tarii...

                              sigpic

                              Comment


                              • Maverik: cam la ~5000 Euro +/- 200, asta ca idee.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google