Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ieri am avut prima pana ca si sofer, si nu oriunde ci pe autostrada in ungaria), spre mirarea mea m-am descurcat bine cheia aia mica din porbagaj chiar isi face treaba!
    Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
    Magazin Piese de Schimb.
    www.facebook.com/ElectroteknikPag

    Comment


    • Normal ca isi face treaba
      sigpic

      Comment


      • Mergand acasa de la Venetia (a fost super buna inghetata Sorin) am vazut o masina de la RDS botita destul de urat inainte de trecerea de pietoni si semaforul de la viaduct pe partea cum vii dinspre Subcetate. Stie cineva cum s-a produs?? Intreb, fiindca nu am mai oprit sa intreb despre ce e vorba, dar am intors la Gemi si am reusit sa fac o poza. Intrebarea ar fi : Cum a reusit sa ajunga in acea pozitie masina ?? Ca la felul in care sta, e cu fata spre contrasens... Probabil a avut si ceva viteza plus ca nu am vazut sa fi lovit altceva/pe altcineva.
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • Asta e masina lu sefu....Habar n`am cum a facut accident dar cica acuma e bine si inafara de o hemoragie interna in rest nu are nimic
          sigpic

          Comment


          • O poza spy masina lu wizardu langa opel,la fel si HAM-u langa opel doar ca in partea dreapta.
            Si o poza cu asfaltu de pe strada mea. FRESH ASFALTATA ce bucurie abia puteam inainte sa merg cu 1 relantiu,acuma pot sa-i dau 100/h linistit pana in capat
            Attached Files
            Last edited by Norby89; 29 July 2008, 18:46.
            sigpic

            Comment


            • Ooooo...Iaca ca ai si pozat-o ))....Ti-am vazut masina cand am lasat-o acolo, da ma-m uitat pe la terase si nu erai prin zare:P, sau nu am mai bagat io de seama, oricum mergeam la servici, cat ma-m bucurat ca am prins loc de parcare acolo, ca de cand is terasele asa ceva nici noaptea nu ai loc,si nici duminica pe la ora 9 iara nu este loc, ce mai impart injuraturi cand nu am loc
              sigpic

              Comment


              • Eram la suc ,dar intradevar am si plecat pana la Coandi la pizzade aia nu m-ai mai vazut ...Eu am prins repede loc)
                sigpic

                Comment


                • 800 de km cu 40 de litri eu zic ca e binisor )
                  Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                  Magazin Piese de Schimb.
                  www.facebook.com/ElectroteknikPag

                  Comment


                  • E bine... 5L/100 e foarte OK
                    sigpic

                    Comment


                    • Maverikule ..Am vazut loganu luni dimineata pe la ora 8, era o doamna la volan
                      si legat de intalniri ...Nu va asteptati sa-l mai vedeti pe PAGu` ...Acuma are impresii ...Nu-i mai saluta pe aia cu logane

                      si legat de intalniri in trafic, m-am intalnit cu bubu, evolution, norby, si parca si cu wizard

                      Comment


                      • Dada ne-am intalnithug3:
                        sigpic

                        Comment


                        • Auu la el , ) mai vazut tu si nu te-am salutat? Ca eu sigur nu te-am vazut Probabil ca nu o sa ma mai vedeti prea curand, pana prin septembrie. Ca sambata lucru de la 2 la 11 !
                          Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                          Magazin Piese de Schimb.
                          www.facebook.com/ElectroteknikPag

                          Comment


                          • Pai intalnirile sunt la 16.30 ... ?????
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • Bubu daca ia-i raspuns la PAG, io cred ca el se refera ca lucreaza de la ora 14-23 deci pana la 23 seara ,sper sa fi zis bine(io asa am inteles)
                              PS:te-am vazut azi pe la 14 si ceva pe langa delta la black&decker(magazin de chestii de constructii sau ce-o fi),nu erai in masina, numa ti-ti-tu lam vazut!
                              apropo, da multe stickere ai pe luneta!!!Mai vezi ceva ?
                              )))
                              sigpic

                              Comment


                              • Wizard are dreptate,
                                Apropo,l-am vazut aseara pe Octavian, l-am claxonat umpic sa fiu sigur ca ma vede, in loc sa mearga mai incet sa opreasca el io dat forja , nici nu ne-am dus 120 pe pod la gradiste)
                                Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                                Magazin Piese de Schimb.
                                www.facebook.com/ElectroteknikPag

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google