Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deci ... Da, eram la black max sa intreb de ceva preturi. Eu plec la noapte la sighisoara pentru 3 zile. Posibil sa trec si pe la sovata la intalnirea nationala. Mai vorbim saptamana viitoare.
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • Bine bubule drum bun calatorie placuta fara evenimente
      sigpic

      Comment


      • Cand e intalnirea aia de la Sovata? Caci acuma nu sunt departe de Sovata ... sunt in jud. Harghita (Odorheiu Secuiesc)
        sigpic

        Comment


        • Salutari tuturor membrilor LoganClub din Klosterle, Austria. Abia acuma am reusit sa dau de net (proprietara vilei nu stia cheia pentru accesarea retelei wireless ... Long story). Atmosfera super (statiune montana la 1000 m). Pozele vor veni in cateva zile deoarece se pare ca nu reusesc sa impac card reader-ul cu laptopul (al dracu' Vista)....

          @grassu: Eu acuma sunt in concediu, iar doamna de la volan pe care ai vazut-o tu e sefa...
          sigpic

          Comment


          • Asa serviciu sa tot ai! Angajatul se recupereaza in Austria, si sefa munceste din greu la starpirea buruienilor. (@MAVERICK_SS nu o faci si pe sefa loganista?).
            sigpic

            207 noir obsidien

            Comment


            • Categoric NU !!! Nu oricine merita sa fie loganist... Trebuie sa ai anumite insusiri pe care ea nu le are ... (Nu detaliez ce fel de insusiri fiindca nu are rost...)


              P.S. Si ca sa fiu onest si serios, nici nu merita sa fie loganista...
              sigpic

              Comment


              • Pai normal ca nu merita, ca atunci ti-ar rechizitiona Loganu' si ar veni ea la intalniri. Sau poate nu ii place inghetata, ca in acest caz te inteleg...
                sigpic

                207 noir obsidien

                Comment


                • Crede-ma, Sorin, ca e mai mult de atat... O sa dezbatem mai pe larg acest subiect la o intalnire viitoare daca doresti... Prefer sa nu scriu aici detaliile deoarece nu se stie cine mai urmareste forumul si nu vreau sa am surprize.
                  sigpic

                  Comment


                  • Sorry de double post, dar dupa nenumarate restart-uri, debug-uri si trimiteri la origini a Vistei am reusit sa impac card reader-ul cu laptopul asa ca pot sa atasez niste imagini de la munte...
                    Attached Files
                    sigpic

                    Comment


                    • "si marmota invelea ciocolata in staniol"
                      PS:pe milka nu ai gasit-o?)))) oricum e tare peisajul!;) Ai nimerit bine acolo ))
                      sigpic

                      Comment


                      • Sa stii ca am vazut si niste "Milka" autohtone, insa nu a iesit poza cum trebuie deoarece erau foarte departe. In ceea ce o priveste pe Milka default, am vazut-o la magazinul de prezentare a fabricii de ciocolata Suchardine din Bludenz (20 km de unde sunt eu cazat) insa nu mi-a trecut prin cap sa o fotografiez (era simpatic tare numai ca costa 25 euro si mi s-a parut cam mult pentru un plush)
                        sigpic

                        Comment


                        • Care stie ceva spalatorie care sa spele interior complect , tot ce e textil si plastic?
                          Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                          Magazin Piese de Schimb.
                          www.facebook.com/ElectroteknikPag

                          Comment


                          • Vezi ca este o spalatorie cum mergi spre timisoara!Alfa Car Wash ceva de genu spala tapiterie,spala cu spuma nu stiu de care de aaia super extra,da vezi ca si costa!
                            Adresa ii : Calea Timisorii Nr. 201-203 (pe partea stanga
                            inainte cu 100 m de bariera)
                            Uite cu ce se lauda ca stie sa faca:
                            emolient alcalin * emolient acid * spuma multicolora activa * solutie spalare genti * pulverizare si periere * polish lichid "Formula 1+" * ceara calda * inalta presiune orizontal * inalta presiune lateral * robowash * spalare cu perii * clatire cu apa ostmotizata * spalat tapiterie cu spuma activa speciala pentru tesaturi * spalare sasiu * sistem de uscare TURBO SIDE
                            sigpic

                            Comment


                            • Asa cam cat ar costa ? ca am fost la o spalatorie in aradu nou, si mio zis 170 lei, chiar atata nici nu as da hai 1 milion da!
                              Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                              Magazin Piese de Schimb.
                              www.facebook.com/ElectroteknikPag

                              Comment


                              • Spalatoria de care zice wizard e spalatoria de care ne zicea bubu odata, "spalatoria de lux" sau cum ii zice, am fost odata cu evolution acolo dar era inchis, cred ca exteriorul normal e 15 ron iar daca ti-l mai da si cu alte cele sare de 50 ron ...Si la interior ma gandesc ca sare de 150 ron la cum vrei tu pagule...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google