Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca erai prezent la a XXIX-a intalnire tie iti faceam cinste cu o inghetata (una de aia cu vodca), dar cum nu ai fost si vara a trecut (deci si sezonul de inghetata) ma mai gandesc daca iti fac sau nu cinste. Oricum in 6 septembrie nu mai e ziua mea (e o singura data pe an). Vino totusi sambata ca cine stie... Poate va fi ceva.
    Si multzam pentru urare.
    sigpic

    207 noir obsidien

    Comment


    • Originally posted by bubu_vasile View Post
      Pai nu ai auzit mai aline ca l-am felicitat cand am ajuns la intalnire ? Sau nu ai fost pe faza ?
      Chiar nu am fost pe faza.Ma uitasem la masina mea la motor sa vad cum stau cu scurgerile de ulei!

      Comment


      • Na' mor golit Verbita de toti banii din casa)) la revizia de 60 000
        Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
        Magazin Piese de Schimb.
        www.facebook.com/ElectroteknikPag

        Comment


        • Vazut azi pe Gaby intre Zadareni si Arad, am salutat insa nu am fost observat... Cu aceasta ocazie transmit salutari. Tot azi, dupa amiaza candva salutat pe Sorin care venea dinspre Praktiker...Iar eu stergeam geamurile de la masina in parcarea de la munca: Salutam si aici.


          @PAG: Cat te-a costat revizia ??
          sigpic

          Comment


          • 1250 :|.......
            Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
            Magazin Piese de Schimb.
            www.facebook.com/ElectroteknikPag

            Comment


            • @PAG: Acceptabil, tinand cont ca e revizie de 60.000

              Vazut azi dimineata si salutat pe 10TACLES in Confectii. Salutam si aici.
              sigpic

              Comment


              • Cine stie cat e amenda daca lasi masina parcata, si vin cei de la Primarie si iti fac poze si bla bla.......??
                Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                Magazin Piese de Schimb.
                www.facebook.com/ElectroteknikPag

                Comment


                • Nu cred sa fie mai mult de 50-60 RON, desi s-ar putea sa ma insel...Apropo, pe unde ti-ai lasat masina de intrebi ??
                  sigpic

                  Comment


                  • Nu mi-am lasato nici unde, inca , dar intentionez sa ma duc la scoala cu ea si sa dau in fiecare zii 6 lei pe parcare 8-|, sa daca imi dau astia amenad sa stiu cam cat ar fi, ca daca e mult cumpar bilet ce sa fac, pe lucian Blaca , strada cu liceul de industrie Alimentara
                    Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                    Magazin Piese de Schimb.
                    www.facebook.com/ElectroteknikPag

                    Comment


                    • Originally posted by bubu_vasile View Post
                      norby: lasa ca ajungi tu ... Mai bine spune-ne pe threadul ala general cum ii sa meri "normal" la lucru
                      adik "normal" ?
                      sigpic

                      Comment


                      • Bubule, zici ca m-ai ajuns de pe partea cealalta... ))
                        Ai de grija ca intr-un sens mergeau semafoarele (pe celalalt sens nu (adica pe al tau) si vedeam ca vi ca disperatu (dupa faruri mi-am dat seama ca tu esti).
                        Cand m-ai ajuns eram in decelerare rapida...
                        Cand ai chef de o ''joaca'' anunta-ma.

                        Comment


                        • hahaha ... Pai te "urmaream" de cand ai intrat in intersectia de la UTA (in giratoriu, veneam de pe Campul Linistii) doar ca am mai stat ca eram fara prioritate si te-am pierdut la primul semafor intre UTA si Lebada. Eu eram inca la semafor cand tu ai trecut pe sensul celalalt. Am avut noroc ca ai mai stat si tu la acelasi semafor dar pe partea ailalta ca altfel nu te mai prindeam. Am vazut ca si tu ai calcat-o imediat dupa ce ai trecut de giratoriul UTA, dar eram sigur ca o sa te prind. Plus ca farurile mele te-au "semnalizat" ... E ca o marca inregistrata
                          chef de joaca am in fiecare zi in trafic, doar ca daca ma joc cu adevarat unde naiba ajung cu consumul ? Ca si asa am 10, daca ma mai si joc o sa ajung naibii la 12.

                          norby: normal=plecat dimineata venit seara, ciocanit sefu la cap, alte sporturi din astea. Apropo, nu ai trecut ieri dupa amiaza pe la 6 - 6 jumate liniile de tramvai de la piciorul podului din Micalaca ? Ca am trecut in viteza si mi s-a parut ca seamana cu tine dar nu am putut fi sigur.

                          pentru PAG: nu e frate scumpa, doar ca daca ti-o trag de vreo 2-3 ori pe saptamana o sa ajungi la concluzia ca mai bine te plimbi cu taxi
                          Last edited by bubu_vasile; 23 September 2008, 08:22.
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Ei lasa, daca ai chef de joaca, stai ca ne intalnim noi...Numa' sa-mi iau Sandero ca ala are chef de joaca ))

                            Comment


                            • Bubule ieri cu taxi am mers acasa...
                              ce sa zic.... M-am obisnuit cu lucru. E si fain intr-un fel , dar si obositor, si greu. Dar asta e unde e usor?

                              sigpic

                              Comment


                              • Am auzit ca Andrei are in sfarsit "numere", la masina bineinteles. Cica le-a schimbat din 77PAG in 90. Presimt o schimbare de porecla pe forum dar si in prezentele fotografiate.
                                sigpic

                                207 noir obsidien

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google