Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Partea neplacuta a fost ca era sa-i pierd o evacuare de la toba. Noroc cu Arthur care a observat. Partea placuta a fost sunetul mai deosebit care se auzea, mai putin in zona de la Podgoria unde am fost cuminte si am mers mai subturat (prietenii stiu de ce)
    Last edited by Black Pearl; 20 November 2008, 02:19.
    sigpic My Black Pearl

    Comment


    • De abia astept sa o vad "rezolvata" oricum se auzea mortal. Era un sunet super ok nu ca si la fraierii aia de umbla cu toba sparta ca sa creada lumea ca au cine stie ce toba sport.
      cat despre banul ala de pe **** tine minte ce ti-am spus: la noi e cel mai bine
      asa ca te asteptam sambata.
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Intalnit azi si stat 30 de secunde de vorba cu becudani la Real la cumparaturi... Salutam si aici.

        @becudani: Ai avut mai mult noroc la standul de Cola decat am avut eu....
        sigpic

        Comment


        • Wizard ..Cum de ai parcat masina langa meridian , ti`or furat astia locu ?!
          frate..cand i`am dat a2-a ..si am pus`o de`a latu ...Drift nu alta !!!

          Comment


          • Da pai , seba,cam rar o mai parchez prin spate pe la teatru,adica nu mai prea prind loc de parcare,de cand cu carciumele alea din spate ,nu mai pot parca de beamvisti,audisti,jeepuisti si alti adevarati care pierd vremea pe acolo,de ex acuma la ora 11:40 un singur loc de parcare in spate acolo a fost...Ca sa nu mai zic ca duminica la 22:30 nu este un loc de parcare acolo!:|
            Oricum cand vad ca nu am loc, ma multumesc cu "salamu" care Li-l ofer de fiecare data ))
            sigpic

            Comment


            • Asta devine deja o problema pentru toti.
              Eu stau in blocul cu Gelateria Venetia din Micalaca,iar pana nu demult zona era lnistita,locuri de parcare din belsug,acum e invers totul.

              Comment


              • Da am vazut ca numa cu ml , x6 , cls si dinastea , barem de ar parca frumos ei le parcheaza la impresi pe 5 locuri )
                frate..cand i`am dat a2-a ..si am pus`o de`a latu ...Drift nu alta !!!

                Comment


                • Da da exact, deci daca vrei sa vezi expozitie de masini exotice,tot ce trebuie ii sa mergi la o plimbare prin spate pe la teatru, si ai sa ramai masca))...Si ce-a mai tare faza a fost intro seara cand un jiiipan,so urcat peste panselutele lui falca care is puse pe langa bordura!
                  Only in Romania
                  sigpic

                  Comment


                  • Saracu falca ) ...I`o spart baiatu cu jeepu nasu )
                    frate..cand i`am dat a2-a ..si am pus`o de`a latu ...Drift nu alta !!!

                    Comment


                    • hello again am si eu o intrebare poate ma poate ajuta cineva . Caut de ceva vreme vestitele leduri albe ce le poarta altii prin spoiler si sunt legate pe pozitie daca stie cineva de unde leau procurat si la ce pret , deocamdata multumesc si sper sa nu mai lipsesc prea mult de pe la intalniri
                      :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

                      Comment


                      • Eu mi`am luat ceva asemanator de pe www.Torelo.Ro (dai la auto si cauti pe acolo "led stripe" are si angel , blitzuri , o gramada) ..Si dinalea de care zici tu exact la fel este la zozo auto lamp ( mergi pe centura si faci stanga pe langa Leoni si mergi pe strada aia si pe stanga ii o parcare mare si scrie sus pe magazin zozo auto lamp ) ..Daca nu , ar fi o treaba sa incerci la lupu singuratic bafta :p
                        frate..cand i`am dat a2-a ..si am pus`o de`a latu ...Drift nu alta !!!

                        Comment


                        • Zozo Auto Lamp mai este si pe Cocorilor.

                          Comment


                          • Si totusi pretul?

                            Comment


                            • Mey ..Depinde de marime , nu stiu exact undeva intre 70 de lei si 100 de lei :p
                              frate..cand i`am dat a2-a ..si am pus`o de`a latu ...Drift nu alta !!!

                              Comment


                              • Salutam pe d-nul Sorin care m-a claxonat azi pe la 9 si un pic la Fortuna in timp ce asteptam tramvaiul. Te-am observat abia dupa ce ai trecut . BTW, ce sticker mare si alb de PeugeoutClub ai Nice !!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google