Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pardon... De ClubPeugeot.
    Dar asta e o alta poveste pe care nu o putem discuta aici!

    Te mai asteptam pe la intalniri, cu matizolu', nu cu 8x8 (tramu').
    sigpic

    207 noir obsidien

    Comment


    • 10-4. Sambata vin mai mult ca sigur. Cu Maty, desigur.

      Off-topic: Nu vine nimeni vineri seara la Teatru la Noaptea Devoratorilor de Publicitate ???
      sigpic

      Comment


      • Lory asa si ce scop are postul tau aicea??
        Da si ai grija ca ai gresit topicul, pentru "Marele sistem anti-furt" da un ochi pe la bursa si posteaza acolo, adica aici http://www.loganclub.ro/forum/anutur...itate-f17.html
        sigpic

        Comment


        • Io din pacate la cat de obosit is nu as rezista prea mult. Si din cate stiu nu se poate dormi acolo
          in rest toate cele bune. Ne vedem sambata. Sper sa reusesc sa vin.
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Io la cate reclame vad zilnic si o sa mai vad de acuma incolo, de imi iasa pe urechi....Nu cred ca as rezista acolo 5 minute fara sa nu fac cu capu (ma-m saturat de ele) ))Deci zic "pas" .....
            sigpic

            Comment


            • Pe undeva wizardu' are dreptate ... La cate reclame ne baga astia pe gat si la tv si in ziare si pe strada, parca nu iti surade ideea sa mai "bagi" o noapte de reclame.

              apropo' ... l-a enervat pe careva display-ul ala imens agatat la uta pe un bloc si care face flashuri inainte de fiecare reclama ?

              PS a mai auzit cineva ceva de Robhegyi ??? Si-o fi montat filtrul ala ?
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Si in unele tramvaie or pus monitoare cu reclame ) ..Wizard te`am vazut pe la podgoria in jur de 2 :>
                frate..cand i`am dat a2-a ..si am pus`o de`a latu ...Drift nu alta !!!

                Comment


                • Da seba ma duceam la carrefour,dar mai bine stateam dracului acasa, ca la piata de masini o iesit o proasta cu un opel din piata si mi-o **** masina in lateral spate(mo lovit,nici nu sa uitat cand a iesit)acuma mo pus pe drumuri si am masina distrusa
                  Aripa,usa,spoiler, cauciuc taiat,janta zgariata si indoita un pic, sa ***** ....Mai pe scurt!
                  Proasta d....:|:-X
                  Last edited by bubu_vasile; 29 November 2008, 10:19. Reason: stim noi ce trebuie sa punem in locul stelutelor
                  sigpic

                  Comment


                  • Banui ca erai in mers ... Te-a invartit sau ai reusit sa franezi ?
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Nasol......Daca ai chitanta de cand ti`ai cumparat jantele ai face bine sa o duci la aia la service sau la casa de asigurari sa iti cumpere alta janta noua
                      sigpic

                      Comment


                      • @wizard : am vazut masina ca eram la primarie si ai trecut pe acolo , macar pune`ti numaru in spate :p .. Pacat de masina :| eu o laudam ca arata prea bine ;))
                        frate..cand i`am dat a2-a ..si am pus`o de`a latu ...Drift nu alta !!!

                        Comment


                        • Pai am factura fiscala de la jante, cand le-am cumparat , o sa ma duc sa le bag la aia pe gat janta sa-mi ia altada ce ii interesant,in caz ca reusesc cu ea nu stiu daca da aia de la care am luat jante la bucata,sau......?se poate da?, de invartit bubu nu mam invartit, am si evitat-o un pic pe vaca(viteza am avut vre-o 70), ca de nu intram frontal in ea, asa mi-a luat numa lateralu spate, oricum ma distrus destul de bine,acuma plimbari si alte tampeni, maine sper sa-mi pun numarul dau niste gauri ca si asa o sa-mi schimbe spoilerul!
                          Cred ca o sa vin pe la intalnire azi, eventual mai vb acolo,mai dati niste sfaturi, is binevenite
                          PS:masina o fac pe rca-ul ei!am toate actele, ca doar nam stat degeaba azi,adica ieri 3 ore pe acolo
                          Last edited by wizard24; 29 November 2008, 02:00.
                          sigpic

                          Comment


                          • Mare-i gradina ta doamne si multi tantalai si-or luat carnetul in ea .... Chiar ieri vorbeam cu cineva ca mi-e mai frica de aia care merg incet dar nu stiu sa conduca sau conduc prost decat aia care merg repede dar macar stiu ce sa faca atunci cand sunt la volan. Din pacate combinatia dintre astea doua e nasoala rau (aia cu viteza si prost-proasta la volan)

                            PS te asteptam wizardu la intalnire sa vedem si noi restul grozavia
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • Apropo, te-am vazut vineri wizardule, cand aveai masina lovita. Ai trecut pe Cocorilor.

                              Comment


                              • Dap MOS, atunci ma duceam la politia rutiera pentru a ma "trage" de par cu doamna care zice ca ii "soferita" si pentru a face constatarea si toate prostiile de foi pentru reparatie!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google