Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Te rog sa ma Ierti Sebastian am uitat ca ai un Bazat in familie:-s !
    Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
    Magazin Piese de Schimb.
    www.facebook.com/ElectroteknikPag

    Comment


    • pag`ule simpatic esti . io nu zic nimic ca nu vreau sa te inchid de fata cu toti ) in fine , bubu eu eram ala cu creasta cealalta verde mov rosie , multi`color. mie mi`o placut de baiatu cu ursu cum ii dadea din cand in cand )
      Last edited by bubu_vasile; 19 January 2009, 09:24. Reason: nu mai scrie si tu mirc ma !!!
      frate..cand i`am dat a2-a ..si am pus`o de`a latu ...Drift nu alta !!!

      Comment


      • Esti mai simpatic decat frateto` da tot nu ai dumele lui)
        Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
        Magazin Piese de Schimb.
        www.facebook.com/ElectroteknikPag

        Comment


        • Originally posted by Shaloo View Post
          Cred ca visezi ca intr-o zi sa ajungi la Brasov fara nervi si sa mai ai si chef sa faci ceva acolo. La stilul in care se circula la noi in tara ne trebuie macar vre-o 3 zile pline sa putem sa stam cateva ore si sa vizitam ceva. Mergem la Brasov cand se construiesc autostrazile(speram cat mai repede).
          Originally posted by bubu_vasile View Post
          shaloo: eu ma gandeam la un concediu (minim 7 zile - 2 zile drumul si 5 zile de stat pe acolo). Altfel nu are rost sa mergi pana acolo. Vorba lui maverick: faci o zi pe drum, stai cateva ore pe acolo, dormi si apoi te intorci. Si la cum e traficul si nebunia pe tronsonul Deva - Brasov, o sa ajungi atat de nervos acolo ca nu o sa iti mai arda de intalniri.
          Eu am fost prin noiembrie intr-o vineri la Brasov. Am plecat pe la 5, am ajuns lejer pe la 10:30-10:45, am batut Brasovul la pas, am participat la un simpozion, am incarcat ghiozdanu' la "Potcoava dracului" daca mai tin bine minte, si pe la 17 am facut cale intoarsa. Am ajuns in Arad pe la 23:30-23:45 (mai mult ca la dus din cauza aglomeratiei din zona Sibiu) si m-am simtit extrem de bine (exceptie proaspetele si numeroasele insule de pe drumul Sibiu-Brasov care au fost de-a dreptul periculoase). Deci se poate!
          sigpic

          207 noir obsidien

          Comment


          • il stiti voi pe Sorin , Care la fiecare intalnire incerca sa il convinga pe Bubu sa mearga undeva, )
            Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
            Magazin Piese de Schimb.
            www.facebook.com/ElectroteknikPag

            Comment


            • Brasov?Greu pana acolo.II dau dreptate lui shaloo.

              Comment


              • Originally posted by seba99 View Post
                pag`ule simpatic esti . io nu zic nimic ca nu vreau sa te inchid de fata cu toti ) in fine , bubu eu eram ala cu creasta cealalta verde mov rosie , multi`color. mie mi`o placut de baiatu cu ursu cum ii dadea din cand in cand )
                Aha...deci tu ma stresezi vara prin Gradiste??? ))

                Comment


                • fratii astia au ceva in comun: streseaza lumea
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • asta este ..eu nu stresez pe nimeni , ala cu creasta verde streseaza )
                    frate..cand i`am dat a2-a ..si am pus`o de`a latu ...Drift nu alta !!!

                    Comment


                    • Pai haideti atunci de vineri dimineata, daca e prea scurt timpul. Nu am fost decat in trecere prin Brasov, si as vrea sa-l vizitez, eventual si inprejurimile. De vineri este valabil doar pentru cei ca mine care lucra 4 zile pe saptamana.
                      sigpic

                      Comment


                      • tu ai program de femei gravide in futere ? mama ce ma enerveaza astia
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Nici chiar asa. Lucrez 10 ore 4 zile pe saptamana. Tot 40 de ore fac, dar le fac in 4 zile si nu in 5.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by bubu_vasile View Post
                            tu ai program de femei gravide in futere ? mama ce ma enerveaza astia
                            Program de femei gravide.)
                            Macar el are program de femei gravide,dar eu momentan nici dinala nu am.

                            Comment


                            • Pai cum asa?
                              sigpic

                              Comment


                              • Pai cu criza asta financiara dorule greu mai gasesti ceva,chiar dac am terminat o facultate facultate si momentan sun la master.
                                Dar nu disper,va rasari soarele si pe strada mea.!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google