Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bine , is curios cati dintre voi ati merge pe gratis la lucru???pun pariu ca nici unu!
    Semnatura ? dc sa o modific?Ce am incalcat din regulament la ce am scris eu
    Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
    Magazin Piese de Schimb.
    www.facebook.com/ElectroteknikPag

    Comment


    • punctul 2 art. 4 din regulament.

      chiar as vrea sa nu mai reluam aceasta discutie pe care am avut-o si acu ceva timp (episodul Lucianitos).
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Originally posted by bubu_vasile View Post
        Sfatul meu este sa modificati semnatura. Stiti ce s-a intamplat ultima oara pentru asta. Glumim, glumim, dar hai sa nu trecem dincolo.
        Originally posted by AR90PAG View Post
        Semnatura ? dc sa o modific?Ce am incalcat din regulament la ce am scris eu
        Aici si eu cred ca exagerezi. E alta situatie, si chiar si clubul are culorile astea LoganClub.
        Nu s-au folosit cuvinte sau expresii care sa te duca cu gandul la vre-o echipa de fotbal. Exemple mai sunt pe forum de semnaturi colorate in culorile echipelor locale (vezi prietenul lui @marius_g). Chiar si tu @bubu_vasile ai in semnatura cele doua culori. HiHiHi...

        Oricum si eu consider ca ajunge cu discutia, nu isi are rostul pe un forum auto, si cu atat mai mult intre oameni care se intalnesc saptamanal la o pizza, cafea, ceai, suc, inghetata, ger, ploaie, canicula, liniutza, barfa, caterinca, surpriza, miscare, sampanie de copii, etc.
        Last edited by sorinj; 2 February 2009, 17:43.
        sigpic

        207 noir obsidien

        Comment


        • Sorineeee, ar trebuii sa iei cartonas galben sau rosu` sau io stiu ce se da!

          "intalnesc saptamanal la o pizza, cafea, ceai, suc, inghetata, ger, ploaie, canicula, liniutza, barfa, caterinca, surpriza, miscare, sampanie de copii, etc.

          Doamne noi nu promovam activitati ilegale pe forum)
          Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
          Magazin Piese de Schimb.
          www.facebook.com/ElectroteknikPag

          Comment


          • Doamne ce discutii pe aici.
            Ma apuca dracii!
            Lasa bubu ca vorbim la intalnire.

            Comment


            • sorin s-a referit la liniutele formate din masini la poze. vezi spre exemplu poza de la intalnirea 50. L se face din 2 liniute. Mai explicit de atat nu se poate.
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Mai terminati cu deschisul capotei ,Shallo poate sa zica el are cu adevarat logan BETON.Nu astia cu mtor de 1,4mpi.

                Comment


                • Sa nu uiti de Dci -ul meu si de a lui Doru ...... .....(Varu` cand facem o l....ta?)
                  Last edited by lau; 3 February 2009, 19:58.

                  Comment


                  • 1.4MPi va depaseste.

                    Comment


                    • vazut astazi pe shaloo in piata spitalului, clanxonat, salutat, disparut. A urmat grassu pe care l-am intalnit in armonia. intr-un final am inteles de unde are bani de faruri, stopuri, etc (tunning) da bani cu dobanda (pot depune marturie).
                      Iar la final i-am vazut masina la Alin (nu pop) in parcare la metro. Salutam aici, ca acolo ...
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • Scuze BUBU ca nu te-am vazut. Eram ocupat cu unu care venea din dreapta mea si nu prea vroia sa opreasca(eu eram in sens).
                        Data viitoare promit sa fiu mai atent.
                        fara linkuri externe

                        Comment


                        • Pai bubule... azi ai facut turul supermarketurilor? Salaru' e departe, iar bonurile banuiesc ca sunt gata. Sau te-o fi imprumutat grassu pe tine, de aia stii sigur?
                          sigpic

                          207 noir obsidien

                          Comment


                          • Originally posted by lau View Post
                            Sa nu uiti de Dci -ul meu si de a lui Doru ...... .....(Varu` cand facem o l....ta?)
                            Cand vrei tu. Numa sa nu stie nevestele ca ne bat pe amandoi
                            fara linkuri externe

                            Comment


                            • Stiu Altfel nu mai mancam pe acasa.
                              Last edited by lau; 4 February 2009, 01:56.

                              Comment


                              • Si eu credeam ca lucra din greu noapte de noapte ca sa isi "tune" Masina!
                                Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                                Magazin Piese de Schimb.
                                www.facebook.com/ElectroteknikPag

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google