Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naspa rau. Intradevar la Verbita trebuie sa fii mai nou cu ochii in patru. Vezi sa-ti iei personal seria de la baterie si de la fiecare cauciuc. In rest da jos tot ce poti dupa masina si nu le lasa nimic (inclusiv roata de rezerva, cric, ....., scrumiera, casetofon).

    Comment


    • pai a investit omul in masina. chipuire, filtre sport, admisii sport, antifonari, filtre de tot felul, benzina 101 CO, aditivi, si inca un motor de rezerva in spate. De ce credeati ca vine asa rar la intalniri ? face economie la combustibil
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • si tot daca o duci la verbita eu i-as face cateva poze inainte si i-as arata la nenea ala de o ia ca nu mai e lovita in alta parte. eu cand i-am dus-o lovita in aripile din spate (in amandoua, va mai amintiti) am luat-o zgariata in fata si cu parbrizul plin de pilitura probabil de la ceva sudura sau polizare metal. Oricum si acum cand imi bate puternic soarele din fata sus tot parbrizul mi se pare ca e plin de buburuze luminoase de nu mai pot de ochi.
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Pfoa urat!!!! pe 30 de zile tia luat permisu?
          Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
          Magazin Piese de Schimb.
          www.facebook.com/ElectroteknikPag

          Comment


          • Bubu aasa au facut si la mine daca pun mana pe portiera din fata, se simte un pic pilitura,sau pori vopsea ce draq o fi da nu se vede! asa ca poza poate sa ii faca ca de alea tot nu se vad numa eventual cum zici tu daca ajunge cumva pe geamuri!
            Si de alte zgaraieturi te intreaba nenea de acolo pe mine ma intrebat!
            Oricum is marlani,asa ca sa ai grija cu ei Shaloo!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by AR-18-MOS View Post
              Da' benzina cu cat o dai? Ca prea te-ai dus pe langa mine sambata ... Ceva e necurat la masina ta.
              Nu-i nimic necurat.
              Am avut cel cu 100 kg mai putine ca tine (la total) si desigur, i-am dat de sa-i sara pistoanele prin capota

              Comment


              • Originally posted by Pagu View Post
                Pfoa urat!!!! pe 30 de zile tia luat permisu?
                Ca norocu ca nu mi-au luat permisul si nu mi-au dat nici un punct de penalizare. Dar...m-au incaltat cu 360 lei amenda da o platesc eu maine si e jumatate.
                fara linkuri externe

                Comment


                • Pai si eu, ca am depasit 6.000Rpm, da' ma recunosc infrant. Probabil din cauza greutatii.

                  Comment


                  • Nu probabil ci sigur (si eu am sarit de 6000 rm ))) )
                    Da-mi pm cu mailu tau sa-ti trimit clipu ))) (sper ca ai primit rasp ref la cheder)

                    Comment


                    • Nasol bogdane.Se mai intampla si dinastea.

                      Comment


                      • nasol rau de tot daca nu inpingi ceva la aia de la service nu iti face cum trebuie ai foarte mare grija

                        cine stie unde pot sa-mi imbrac volanul in piele si la ce pret?
                        pot sa dau jos volanul fara sa afectez airbegu?
                        Last edited by geolino; 10 February 2009, 19:02. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Geo, vezi ca imbraca userul ALY_N volane in piele, vorbeste cu el,dai un PM ,
                          Il gasesti mai sus in pagina pe user! cam pe la postul 1590(ai si un link pe youtube sa-i vezi lucrarea) !
                          bafta
                          sigpic

                          Comment


                          • Ceau, ce mai faceti?

                            Comment


                            • Saaaaaaallllveeeee
                              Eu, teoretic, ma pregatesc pentru ultimul examen de joi. Practic, inca nu am invatat absolut nimic si problema e ca nu am chef sa invat deloc Mai vad eu maine ce reusesc sa mai repet Deh, viata de student...

                              Oricum, pot sa zic ca ma plictisesc, ca nu fac mai nimic toata ziua... Dar pot sa zic ca imbin placutul cu utilul si imi mai caut ceva job in domeniul meu preferat (fara succes)
                              sigpic

                              Comment


                              • Job pe criza asta Maverick?
                                Cam greu.
                                Eu unul nu am gasit.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google