Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am o problema si nu stiu unde sa merg sa o rezolv.....mi sa rupt clema aia de la torpedou care inchide usa....usa se mai inchide dar nu de tot si ramane tot timpul becu aprins...ce e de facut ?
    sigpic

    Comment


    • Evo, oricum si cu clema la mine sta aprins becu draq sa-l ia ))) tre sa il deschid si sa o indoi de un colt sa stea mai ok acolo pliata si sa nu mai ramana ala aprins!(defect de fabrica)
      De clema aia nu stiu ce sa zic,nu cred ca mai poti sa faci ceva :P,eventual pune si tu ceva burete acolo pe fata din interior a torpedoului sa nu mai stea aprins becul ala,daca zici ca sta inchis ii bine!!
      sigpic

      Comment


      • deconectati-l in frast si puneti si voi un lampash cu buton on/off
        asta cred ca ii cea mai buna solutie
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • bine bine treaba cu becu e usor de rezolvat dar....cu zgomotu ?
          sigpic

          Comment


          • Garnitura cu scai , de la ceva haina, sau de la detectorul de radar (cand acesta se monteaza pe bord). Sau pune-i un magnet ca si la mobila de bucatarie.
            Last edited by lau; 11 February 2009, 18:57.

            Comment


            • Originally posted by lau View Post
              Garnitura cu scai , de la ceva haina, sau de la detectorul de radar (cand acesta se monteaza pe bord). Sau pune-i un magnet ca si la mobila de bucatarie.
              hai mai dao in masa de treaba.... o iala nu vrei sa`i pun cu lacat?
              sigpic

              Comment


              • vazut evo aseara pe poetului. omul nu are probleme numai cu torpedoul ci si cu becurile pe dreapta.
                apropo' chiar asa de rau s-a rupt de nu il mai poti lipi cu nimic ? sunt sigur ca este de cumparat "deschizatorul" ala, dar nu mi-am dat seama cum se monteaza. Eventual pune-i o intaritura din ceva material mai tare si lipeste de el (ma gandesc la ceva, dar nu stiu cum sa iti explic aici)
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • Mai in gluma, mai in serios, am la lucru benzi magnetice care se pot taia, gauri, indoi, lipi ... Ai montat doua benzi (una pe usita si una in compartiment in partea de sus) si nu mai ai treaba.
                  E doar o solutie. O sa duc Sambata la intalnire cateva buc. Tu faci cum iti place.
                  Last edited by lau; 12 February 2009, 16:15.

                  Comment


                  • Originally posted by lau View Post
                    Mai in gluma, mai in serios, am la lucru benzi magnetice care se pot taia, gauri, indoi, lipi ... Ai montat doua benzi (una pe usita si una in compartiment in partea de sus) si nu mai ai treaba.
                    E doar o solutie. O sa duc Sambata la intalnire cateva buc. Tu faci cum iti place.
                    mersi de sfat dar nu vreau sa fac tziganii de astea sincer la masina mea ca nu am dat 8000 de euro pe masina sa imi bat joc de ea.nu am ziso din rautate dar nu imi plac ideile astea inventive

                    @bubu: stiu de becu ala dar efectiv nu am avut timp....
                    sigpic

                    Comment


                    • Am de vanzare set complet ANGEL EYES (fata+spate).
                      Pot face rost de mai multe seturi daca e nevoie.
                      Attached Files
                      fara linkuri externe

                      Comment


                      • Originally posted by Evolution View Post
                        am o problema si nu stiu unde sa merg sa o rezolv.....mi sa rupt clema aia de la torpedou care inchide usa....usa se mai inchide dar nu de tot si ramane tot timpul becu aprins...ce e de facut ?
                        Io vin mai rar pe la intalniri, dar pe tine in ultima vreme nu te-am vazut deloc
                        Se poate rezolva, fie scai, fie magnet, etc etc ))
                        Dar mai vin-o si tu, ca ne tot dam la liniute fara tine.

                        PS: adica desenam linii pe asfalt, stii tu

                        Comment


                        • Deci Sambata ce sa fie Pepsi Light sau ..... Pepsi Max ! ?

                          Comment


                          • Votez, Max!

                            Comment


                            • Fanta............
                              Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                              Magazin Piese de Schimb.
                              www.facebook.com/ElectroteknikPag

                              Comment


                              • Pagule mai ai si pretentii?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google