Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AR-18-MOS View Post
    Se trage de buton, de partea centrala, pana iese, se defilteaza becul, se introduce altul nou in soclu. Prin impingere, se monteaza la loc, butonul.
    Multumesc frumos
    sigpic My Black Pearl

    Comment


    • Tin sa multumesc @Doru[Roge de Feau],pt ca ma inprumutat cu lanturi ,asa ca domnilor am rezolvat problema.

      Comment


      • Hellooooo.. ce mai e nou ?
        sigpic

        Comment


        • ohoo, lume noua )
          Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
          Magazin Piese de Schimb.
          www.facebook.com/ElectroteknikPag

          Comment


          • vreau sa imi schimb amortizoarele pe fatza...sunt ceva amortizoare pe gaz ?
            sigpic

            Comment


            • Da, sunt amortizoare pe gaz. Varianta Prestige (16V sau diesel)de la Logan stiu ca vine cu amortizoarele fata pe gaz din fabrica. Nu stiu insa unde se gasesc de cumparat.

              Comment


              • Salutare tuturor membrilor,Bubule ce ai mai rezolvat cu masina nu te-am prea vazut pe foum.

                Comment


                • are cineva cunostinte (mai sus puse) la vreo librarie prin Arad ?
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Salut!
                    am o intrebare! este o problema daca revizia de 2 ani la logan nu se face la verbita? si de unde as putea cumpara piese originare pt logan in afara de verbita??

                    mersi si astept raspuns!

                    Comment


                    • Daca te referi la ITP, il faci si p-ala tot la Verbitescu.
                      Piese de origine gasesti tot la el ) , sau la uta, vizavi acolo intre blocuri e magazin Verbitescu Auto, are preturi acceptabile.
                      Au si de origine piese si de ''srl''.

                      Comment


                      • Originally posted by robhegyi View Post
                        Salut!
                        am o intrebare! este o problema daca revizia de 2 ani la logan nu se face la verbita? si de unde as putea cumpara piese originare pt logan in afara de verbita??

                        mersi si astept raspuns!

                        Daca masina mai e in garantie atunci este indicat sa faci la ei revizia de 2 ani daca mai vrei sa ai pe viitor garantia,dar daca nu mai ai garantie la ea, poti sa o faci si in alta parte numai sa ti-o faca ok,ca la carte
                        Daca e vorba de ITP poti sa il faci si la verbita si la alte serviceuri care face si ITP-ul la masini chiar daca masina mai are garantie poti ITP-ul sa-l faci si altundeva!
                        sigpic

                        Comment


                        • Am uitat sa intreb azi la intalnire:

                          Cine stie unde pot gasi 2 cutii din plastic transparent, minim dimensiunea 90(L)x60(l)x30(h) ??

                          Ideal ar fi o dimensiune de 150(L)x100(l)x40(h).

                          Imi trebuie din plastic transparent deoarece vreau sa imi fac 2 terarii pentru broastele mele testoase care nu prea mai incap in acvariile lor actuale. Iar sa imi fac 2 terarii din sticla la dimensiunile ideale m-ar costa o gramada de bani, in plus nu prea mai as avea cum sa le curat in mod corespunzator.

                          Eventual o firma care se ocupa cu turnare in plastic daca este prin Arad... (eu nu stiu sa fie)
                          sigpic

                          Comment


                          • Scrie clar in regulament ca nu ai voie sa pui link-uri catre site-uri externe in semnatura. Cel mai bine e sa completezi la profil campul Website.
                            sigpic

                            Comment


                            • Si tot asa mai scrie si ca nici nu ai voie sa scrii colorat!
                              Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                              Magazin Piese de Schimb.
                              www.facebook.com/ElectroteknikPag

                              Comment


                              • Pagu-le nu am zis nimic pana acuma dar... ti-ai cam luat nasul la purtare
                                Nu iti convine ceva lasa-ne in pace si gata. Nu prea cred ca vrea sa mai citeasca multa lume prostiile tale.
                                fara linkuri externe

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google