Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne vedem (pe forum) peste vreo saptamana, doua ... ( http://www.loganclub.ro/forum/logan_...753#post277753 de la #67 in jos)

    Comment


    • @MOS: Explica putin afirmatia ta... Ai primit cartonas in urma discutiei in contradictoriu avuta pe topicul indicat de tine?? Sau de unde aceasta "pauza" de o saptamana, doua ??
      sigpic

      Comment


      • da, a luat cartonas pentru acel topic, dar nu i-am dat si vacanta.
        totusi, cred ca e de la vreme sau ceva se intimpla in arad, o fi aerul...
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • si eu tind sa cred ca vremea asta provoaca mari depresii prin Arad. si eu am una de cateva zile dar ma tin la distanta de ceilalti

          si cartonasul l-a luat azi, adica dupa ce a postat mai sus, deci totusi nu cred ca din cauza asta, poate doar daca a presimtit ceva ...
          Lasa ca nu-i bai .... toti ne luam pauza din cand in cand. E normal sa se intample asta. Noi il cunoastem pe Moshu asa ca il asteptam sa revina (prima data la intalniri ). Poate face si o excursie cu noi.
          Last edited by bubu_vasile; 12 March 2009, 11:53.
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Am presimtit. Adica am fost constient ca am incalcat regulamentul.

            Comment


            • se mai intampla
              oricum te asteptam live pe la intalniri ... iti tinem o sigla ... rosie
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Originally posted by bubu_vasile View Post
                si eu tind sa cred ca vremea asta provoaca mari depresii prin Arad. si eu am una de cateva zile dar ma tin la distanta de ceilalti
                Eu pur si simplu` cred ca se duce de rapă logan clubu`!!
                Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                Magazin Piese de Schimb.
                www.facebook.com/ElectroteknikPag

                Comment


                • de ce crezi asta ? pentru ca sunt 10-15% din persoanele de pe forum mai "loviti" ? sau ca te sanctioneaza cineva cand "sari calul" ?
                  asta s-a intamplat intotdeauna. unii au plecat, altii au venit ... nemultumiti sunt intotdeauna. As putea sa zic acelasi lucru si despre alte forumuri. Si totusi toate functioneaza inca

                  LE: este o chestie proprie omului: daca incalci o regula o data si nu esti sanctionat, a doua oara si esti lasat si atunci in pace, a treia oara te sanctioneaza cineva si te consideri nedreptatit pentru ca te-ai obisnuit sa fii deasupra regulilor. Aici nu fac referire directa la tine ci vorbesc la modul general.
                  Last edited by bubu_vasile; 12 March 2009, 15:56.
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Stacks so fat rubberbands can't hold
                    Stacks so fat rubberbands can't hold
                    Stacks so fat rubberbands can't hold it no
                    They can't hold it no they can't hold it no
                    Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                    Magazin Piese de Schimb.
                    www.facebook.com/ElectroteknikPag

                    Comment


                    • Pe forum multi viteji se arata da la intalniri nationale putini vin.Aici pot sa scrie orice la intalniri e mai greu ,adica costa bani{benzina ...e.t.c}.aici nu te doare mana.

                      Comment


                      • Originally posted by Pagu View Post
                        Eu pur si simplu` cred ca se duce de rapă logan clubu`!!
                        Nu se duce, e in crestere (si nu stiu daca ai observat, cu ceva sectiuni noi, e din ce in ce mai util).

                        Comment


                        • tavi: pentru tine o sa trebuiasca in curand sa modifice contorizarea posturilor
                          ai un ritm de crestere ....
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Daca n-am de lucru, asta-i treaba.

                            PS: tot nu inteleg ce aveti cu posturile mele (cu nr lor), si la intalniri atata ''baza'' faceti pe treaba asta.
                            Care e problema defapt?
                            Am timp, am cu ce, am ce sa scriu.
                            Uite o sa ma strofoc tare de tot sa ajung la 10.ooo

                            Comment


                            • Asa Tavi da pe ei )) fara numar, fi rau ))
                              sigpic

                              Comment


                              • Acuma Tavi speram ca nu te superi si tu.))

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google