Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intr-u totul de acord cu @wizard24. Abia astept sa bem un suc la implinirea de 10ooo.
    Fara numar Octaviane!
    sigpic

    207 noir obsidien

    Comment


    • Da tavi vezi sa nu te superi si sa nu te mai duci la intalniri ca ii bai ca deja is vro` 5 care nu mai mergem)
      Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
      Magazin Piese de Schimb.
      www.facebook.com/ElectroteknikPag

      Comment


      • N-are nimic. Poate cei 5 vor forma un Clu****** Arad ... Tot ce e posibil. Aceea va fi ramura democratica, acum ca restu' suntem mari comunisti (Chiar nu m-am putut abtine).


        Tovarasu' MAVERICK


        PS: Trebuie la intalnirea urmatoare sa stabilim imnul si planul cincinal... Ca am cam ramas in urma.
        Last edited by MAVERICK_SS; 13 March 2009, 17:16. Reason: Editare tovaraseasca
        sigpic

        Comment


        • Din cei 5 de fapt 4 sunt inruditi cu "Pagu" (AR77PAG, ar90pag si AR90PAG). Toti s-au retras pe rand de pe forum si de la intalniri, dar au revenit dupa doar 2 zile pe invizibil... e posibil ca din cauza asta ei sa fie prezenti in parcare in fiecare sambata, dar nu ii vedem noi.
          sigpic

          207 noir obsidien

          Comment


          • gata ma ... iar incepeti ? lasati-l pe PAGu' in pace ... aia cu imnul e valabila.
            Tavi: acum ne-ai prins, de fapt s-a deconspirat sorin, noi asteptam implinirea celor 10.000 pentru a face chef (tu dai de baut).

            si de fapt cred ca putem suporta 5 absente de la intalniri. Eu raman la vechea mea parere: intalnire se face si in 2
            in rest toate bune si frumoase. Sper ca maine sa fie cat de cat vreme ok sa il sticuim pe maveriku
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • Maine prezent la datorie si in principiu am cooptat si o colega de faculta care va veni sa ne viziteze cu un Ford KA rosu, daca nu ma insel Astept cu nerabdare stickuirea, am decupat deja siglele si le-am pregatit, ca nu cumva sa le uit acasa.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by sorinj View Post
                Din cei 5 de fapt 4 sunt inruditi cu "Pagu" (AR77PAG, ar90pag si AR90PAG). Toti s-au retras pe rand de pe forum si de la intalniri, dar au revenit dupa doar 2 zile pe invizibil... e posibil ca din cauza asta ei sa fie prezenti in parcare in fiecare sambata, dar nu ii vedem noi.
                Da Sorin , ai dreptate, defapt tu tot timpul ai dreptate! Meriti aplauze!!



                PS: Maine fac cinste cu Bilete la meci la UTA cine vrea sa vina

                ************************************
                Last edited by bubu_vasile; 13 March 2009, 20:50.
                Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                Magazin Piese de Schimb.
                www.facebook.com/ElectroteknikPag

                Comment


                • Ba, eu nu stiu cine ce legaturi o facut intre mine si pagu si intre cine o zis ca nu mai vine la intalniri. Eu nu mai vin din motive personale pe care nu le pot si nici nu mai simt nevoia sa le spun pe forum si nu din cauza ca unora nu le place stema locala si ca o considera comunista. Acum chiar va rog nu ma luati indirect la mishto prin dume cu formarea unui nou club a celor care nu mai vin si asa mai departe.

                  Comment


                  • Pag mergi la meci??
                    Si eu voi fi prezent.

                    Comment


                    • eu nu ma refeream la tine grassu. si nici restul. cred ca s-a facut doar strict referire la cei 5 de care zicea PAGu'. Acuma sincer nu stiu daca el se referea la tine intre cei 5 pentru ca eu inca nu am reusit sa numar cele 5 persoane care au scris aici pe forum ca nu mai vin pentru ca noi i-am suparat sau i-am facut ceva.
                      dupa cum bine stiti (sper cel putin) eu nu ma refer la nimeni prin subtilitati. Daca am sa ii spun la cineva ceva ii spun direct, daca nu fac referire la modul general si nu la cineva anume.
                      grassu: oferta ce am vorbit la telefon ramane valabila. cand vrei si te-ai hotarat imi spui. doar sa fie ziua afara si macar peste un 7-8 grade.
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • Originally posted by grassu View Post
                        Ba, eu nu stiu cine ce legaturi o facut intre mine si pagu si intre cine o zis ca nu mai vine la intalniri. Eu nu mai vin din motive personale pe care nu le pot si nici nu mai simt nevoia sa le spun pe forum si nu din cauza ca unora nu le place stema locala si ca o considera comunista. Acum chiar va rog nu ma luati indirect la mishto prin dume cu formarea unui nou club a celor care nu mai vin si asa mai departe.
                        Mai @grassu, tu nu cred ca ai citit replica mea! era vorba despre cei 5 (4 pagi+un altul). Eu sunt convins ca tu vei mai veni din cand in cand pe la intalniri, pentru ca te cunosc si nu te superi tu din cauza unor afaceristi marunti. In plus nu a spus nimeni ca nu poti veni la intalniri daca nu iti place sigla. Cui nu ii place nu o lipeste. E atat de simplu!
                        Te asteptam sambata, poate totusi te razgandesti.
                        sigpic

                        207 noir obsidien

                        Comment


                        • Oameni buni Eu faceam referire in mare parte la postul lui maverick_ss. Eu nu o sa fac alt club cu nimeni, habar nu am din ce motive nu mai vin ceilalti 3 la intalniri, nici macar nu stiu cine sunt 2 dintre ei asa ca nu aveti de ce sa va faceti griji

                          O sa dau un semn de viata bubule cand o sa se incalzeasca vremea

                          Pace !

                          Comment


                          • Se pare ca postul meu naste niste neintelegeri, asa ca voi fi direct: Nici eu nu ma refeream la tine @grassu si imi cer scuze daca ai crezut ca ma refer indirect la tine. NU ESTE ASA !!

                            De fapt, asteptam ca domnul Pagu sa vina cu niste lamuriri suplimentare, aici sau pe PM, unde doreste sufletelul dansului, in legatura cu cei 5 de care amintea dansul.

                            Am postat fiindca nu mi-a picat prea bine insinuarea pe care a facut-o dl. Pagu si anume, citez : "ca ii bai ca deja is vro` 5 care nu mai mergem".

                            Inca o data, grassu, nu te-am avut deloc pe tine in vedere si inca o data imi cer scuze daca te-am suparat.

                            Stima.

                            Later Edit: For the record, nici mie nu imi place sa ma ascund dupa deget, si sunt foarte direct cand am ceva de spus. Totodata nu imi place sa fiu "calcat pe bataturi", insa accept orice critica atata timp cat e indreptatita si motivata.
                            Last edited by MAVERICK_SS; 13 March 2009, 22:40. Reason: Adaugare
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by crististreulea View Post
                              io zic sa va calmati, trageti adinc aer in piept si expirati. repetati de 2-3 ori.
                              penca daca mai intru odata si vad certuri, nici nu vreau sa ma gindesc.
                              rezovati-va problemele in privat, nu public.


                              si ohh daaa, vorbesc serios!
                              zici k ai fi vreun vip , sau becali de zici asa!!
                              sigpic

                              Comment


                              • Norby89
                                ce rost are sa v-a certati in public?
                                sigpic #

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google