Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Norby89 View Post
    zici k ai fi vreun vip , sau becali de zici asa!!
    streulea doar si-a facut datoria de moderator. Ne-a sters posturile si ne-a sanctionat corespunzator ...dar se pare ca tu esti prea matur ca sa intelegi treaba asta.

    P.S. Pe langa ca ai dat o duma de 2 bani ...nici macar nu sunt convins ca te-ai exprimat corect ..dar asta nu ar fi o noutate (cine ti-a mai citit posturi stie la ce ma refer)


    @maverick_ss: Nu mai conteaza, nu e nevoie sa iti ceri scuze. Toate cele bune
    Last edited by grassu; 14 March 2009, 06:17.

    Comment


    • daca are chef cineva de o deplasare pana la timisoara maine la raliu sa se gandeasca pana la intalnire si sa imi spuna. poate ne organizam cumva

      pentru Norby: streulea e un super mega giga ... deci VIP. Prietenii stiu de ce
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • bubu ti`or facut masina?
        Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
        Magazin Piese de Schimb.
        www.facebook.com/ElectroteknikPag

        Comment


        • Originally posted by bubu_vasile View Post
          daca are chef cineva de o deplasare pana la timisoara maine la raliu sa se gandeasca pana la intalnire si sa imi spuna. poate ne organizam cumva

          pentru Norby: streulea e un super mega giga ... deci VIP. Prietenii stiu de ce
          Ce raliu? Detalii ... ?

          Comment


          • da ... mi-or facut-o ... cu 110 milioane !!!! de ieri tot incerc sa inteleg ce naiba o costat atata.
            pentru detalii despre raliu vedeti pe threadul timisorenilor. din pacate eu nu voi reusi sa ajung desi as fi vrut asta, dar s-au ivit ceva probleme.
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • Si, din Arad nu vine nimeni?

              Comment


              • si bineinteles cele 3 note de constatare a avariilor si devizul celor de la Veverita

                inca 2 ....
                Attached Files
                Last edited by bubu_vasile; 15 March 2009, 18:26.
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • Toutul s-a rezolvat pe CACO,nu?
                  Oricum fereasca Dumnezeu pe toata lumea de astfel de incidente neplacute!

                  Comment


                  • nu chiar totul ... ca au avut ei grija sa nu rezolve totul, plus cateva chestii sa mai si strice. si ca sa nu iti dai seama masina era afara in ploaie si "noroi" ... asa ca inca mai observ diverse chestiuni
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Da bubu sa sti ca de la o vreme ce-i de la Verbita sau cam stricat de cap,asta am vazut si eu cand am avut masina lovita si au facut-o ca prastia + saptamana trecuta am fost la ei cu programu "ceruirea" si au facut iarasi lucrare de mantuiala,mi-au stricat senzori,o trebuit sa fac scandal ca sa lege un fir ca nu mai mergeau+ca am lasat-o curata la ei,iar a doua zi cand am venit dupa ea toata era mazgalita cu resturi de la prostia cu,care au dat pe la aripi si prafuita!
                      Deci is dezastru rau, si vad ca si cu alti se intampla asa,eu care credeam ca numai mie mi se intampla!:| nasol rau
                      sigpic

                      Comment


                      • Aia din Vlaicu sunt praf,nu la fel pot spune despre cei din Aradul Nou unde mi-am facut revizia de un an acum 2 saptamani.

                        Comment


                        • Dap am uitat sa spun ca la ce-i din Vlaicu am avut si io "aventurile" astea,de aia din Aradul Nou nu zic nimica, nu am fost niciodata la ei,dar la cum se comporta astia din Vlaicu cred ca o sa incerc la Aradul Nou de acuma inainte!
                          sigpic

                          Comment


                          • @Alin spune-ne cum a fost la revizie. Te-au lasat fara probleme sa stai langa masina? Cat a costat? Ce ti-au facut la masina? Ce ulei ai pus pana la urma?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by bubu_vasile View Post
                              nu chiar totul ... ca au avut ei grija sa nu rezolve totul, plus cateva chestii sa mai si strice. si ca sa nu iti dai seama masina era afara in ploaie si "noroi" ... asa ca inca mai observ diverse chestiuni
                              Lasa bubu ca or sa te sune aia de la Dacia sa le raspunzi la ceva intrebari...
                              Pe mine acuma m-or sunat de 5 minute sa ma intrebe despre ce or facut mecanicii si daca am observat nereguli sau sunt nemultumit. Practic au un set de intrebari la care trebuie sa raspunzi. Le dai peste bot atunci.
                              fara linkuri externe

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google