Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vroiai sa fi momela pt pesti bubule sau ?
    sigpic

    Comment


    • Bubu tu vrei sa sa mergi la pescuit ? Sau mergi sa iti inrosesti ouale , si de pasti sa ti le ciocnesti cu boris ? )))
      Mereu superiori unui sat cu caini si oi

      Comment


      • Discutiile bubu vs boris si mai nou timisoara vs bubu incep sa fie seci si cam expirate ...
        credeti ca va puteti calma?
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • Ai ceva cu astia de la sat?
          sigpic

          Comment


          • @Lucianitos: tare cred ca Boris dorea sa dea quote la mesajul lui Streulea in loc de al tau. Daca il citesti cred ca o sa fii de aceasi parere. Oricum asta nu scuza mesajul trimis, indiferent cui i-ar fi adresat
            sigpic

            Comment


            • Mai da ce ii aicea pe forumul nostru, ring de box,reveniti-va!!
              care nu rezista sa mearga fiecare la ei pe forum sa se "ciocaneasca"
              sigpic

              Comment


              • Eh..mai glumim si noi....
                sigpic

                Comment


                • Asa wizard trimitei acas
                  sigpic

                  Comment


                  • Daca nu va potoliti o sa ascult de seba, care in ultima discutie pe care am avut-o (cu o zi inainte de accident) imi spunea: "asa am facut si eu ca tine...sa sterg, sa dau warn?...pana la urma, incerci cu binele si unde nu merge, dupa ce te plictisesti de editat si de rugat de nebuni ca la sfintii care nu te asculta, le dai warn. dupa aia te obisnuiesti..."

                    concluziile le trageti voi

                    Originally posted by crististreulea View Post
                    Discutiile bubu vs boris si mai nou timisoara vs bubu incep sa fie seci si cam expirate ...
                    credeti ca va puteti calma?
                    streulea: dupa cum observi in ultimul timp e mai mult boris, eu m-am cam retras din cursa dupa cum i-am promis la XP. dar ce sa-i faci ... mai rezistam putin poate se linisteste. in caz contrar ... vedem cum facem

                    oricum de amu' inainte ma limitez de a vorbi doar strict la subiect cu boris. restul de "idei" le discutam la intalniri.
                    Last edited by bubu_vasile; 2 April 2008, 21:39. Reason: posturi consecutive
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • M`ai ranit la inima bubule,presimt un divort
                      sigpic

                      Comment


                      • Salut.
                        In ultimele doua saptamani nu am mai putut veni la intalnire(am fost tot plecat din localitate), si se pare ca nici pana la pasti nu o sa mai pot veni, deoarece lucrez.
                        Toate cele bune.
                        sigpic

                        Comment


                        • @Rouge de Feu: te iertam !

                          @AR-18-MOS: La Multi Ani ! Sanatate si Virtute ! ...si ...era sa uit ...multi km fara probleme !!!!!

                          Comment


                          • Originally posted by grassu View Post
                            @Rouge de Feu: te iertam !
                            asta ai zis-o ai zis-o de parca tu ai fi fost in ultimele saptamani la intalnire. infine nimeni nu-i obligat
                            sigpic

                            Comment


                            • Norby, te rog n`o da in dume cu mine.
                              Am zis din start ca nu am nici un motiv sa vin pana la sannicolau la intalnirea comuna cu cei din timisoara si nu o sa vin nici la cea de sambata viitoare (desi sunt curios cate logane or sa vina de la timisoara).
                              Si legat de intalnirea de azi ....am crezut ca o sa dorm la ora intalnirii dar am fost treaz ...si am preferat sa stau in fata calculatorului ...na ...esti fericit ?!

                              Comment


                              • Potoliti-va. e ultima oara cand nu ma pun sa va sterg posturile.
                                norby: parca discutasem problema cu venitul fiecaruia la intalnire si am stabilit ca fiecare vine cand poate si cand are chef. in concluzie nu mai faceti referire la nimeni care a venit sau care nu a venit.
                                orice post care face referire la alta persoana decat cea care posteaza (cu referire si aluzii la motivele de neparticipare la intalniri) va fi sters. la trei posturi de genul asta voi da raport in prima faza iar daca discutiile continua voi da avertisment.
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google