Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • k .. no problem alyn
    a fost aglomerat ? sau a fost mai liniste ?
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • A fost foarte multa lume la marginea vaii dupa iesirea din sat , dar dupa casa padurarului puteai gasi locuri excelente de gratar.
      sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

      Comment


      • In marea agitatie am uitat sa intreb la cine a ramas masina mea de gaurit + cutia cu burghie?
        sigpic

        Comment


        • hmmm ... la Alyn, care cred ca trebuia sa ti-o dea
          cel putin asa tin minte eu ... poate ...

          LE: maine la 10 la OBI pentru cei care pleaca la Cladova
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • OK, ora 10 ramane. Eu am pregatit deja bagajele, mai trebuie sa iau micii dimineata de la cealalta casa.

            Cu masina de gaurit nu e problema, ca o recuperez eu saptamana viitoare la intalnire, doar vroiam sa stiu la cine a ramas.
            sigpic

            Comment


            • La mine e masina ta de gaurit si celelalte ustensile. Daca vrei treci pe la mine si ti-o dau sau da-mi un punct de intalnire .
              sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

              Comment


              • Le recuperez eu sambata viitoare la intalnire, ca nu e urgenta mare, stai linistit.
                sigpic

                Comment


                • deci, esti hotarat sa scoti bancheta din maty, roata de rezerva, etc ... ?
                  sa stiu cum ne organizam pe duminica.
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • scoate si scaunul din dreapta fata, scoate lichidul de parbriz, mergi cu rezervorul pe rezerva, etc...umfla rotile un pic mai tare decat scrie in cartea masinii, sa ai gume bune pe fata si plezne pe spate, ca sa-l intorci usor. regleaza frana de mana sa prinda bine si mai antreneaza-te de cateva ori s-o arunci cu frana de mana dupa jalon...sa te rotesti cursiv 180 de grade, sa nu arunci prea tare si apoi sa fumegi rotile ca sa pleci, ca asa pierzi timp, nu castigi. daca nu-ti iese defel, atunci mai bine mergi "curat" la concurs decat s-o arunci si apoi sa pleci greu. spor la antrenamente si sa nu-ti para rau de gumele de pe spate...
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • Acuma nu o sa scot chiar tot, ma gandeam la roata de rezerva. In rest, o sa am grija ca rezervorul sa fie spre gol iar in ceea ce priveste gumele spate, nu cred ca reusesc sa fac rost de niste gume plezne, eventual o sa caut pe la second daca gasesc ceva ieftin. Oricum, mai mult de distractie m-am inscris (si pentru experienta), mai ales ca masina nu e pentru concurs, daca era doar masina mea, atunci poate scoteam tot, dar asa, nu ma agit prea tare, nu de alta dar daca o busesc mai tare decat saptamana trecuta, ma pune mama sa dorm in garaj sau in fata la usa pe presh.
                      sigpic

                      Comment



                      • gura pacatosului, adevar graieste
                        facem cheta si iti luam de o patura in caz de nevoie ...

                        vazut azi dimineata pe C.A. Vlaicu pe marius ...
                        Last edited by bubu_vasile; 5 May 2009, 08:13. Reason: Automerged Doublepost
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • care stie unde gasesc arcuri sport ca deja fac cu nervii ca nicaieri nu este..am intrebat in 2 locuri si nu...please ajutati-ma daca stiti unde gasesc
                          Last edited by bubu_vasile; 5 May 2009, 20:55.

                          Comment


                          • Hai noroc!Incearca in Timisoara,i Arad din cate am inteles se gaseste mai greu.

                            Comment


                            • @Flo, gasesti arcuri sport http://magazin.loganclub.ro/12-arcur...n-weitec-.html si aici http://magazin.loganclub.ro/11-arcuri-sport-hr.html. De altfel, poti comanda pe net, si Vogtland sau RacingNick.

                              Comment


                              • ar-18-mos nu este pe situ ala ca am incercat sa comand dar nu au...ma uit sa vad la racingnick aia sau dincolo..mersi mult
                                Last edited by bubu_vasile; 6 May 2009, 08:54.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google