Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • are cineva "in dotare" sau poate face rost pana joi (pentu customizare) de vreo 2-3 cartoane macar de format A3, dar nu refuz nici mai mare ?

    LE: de asemenea va anunt ca plecarea "oficiala" la raliul aradului va fi sambata in jur de ora 7 din parcarea benzinariei Petrom de la iesirea din Arad spre Vladimirescu (asta pentru ca probabil parcarea Real-Obi va fi ocupata de cei cu raliul). Pentru mai multe detalii sunati-ma. Oricum, ultimele detalii le vom stabili vineri seara la super speciala de la circuit.
    Last edited by bubu_vasile; 14 September 2010, 10:34.
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • Sunt bune si d-alea de la librarie de se gasesc de cumparat?

      Comment


      • am rezolvat cu cartoanele, dar am nevoie in seara asta de cineva care sa ma ajute la customizat. o sa fiu la 8 in fata primariei pentru prezentarea oficiala a pilotilor. inca ceva, fluiere, vuvuzele, trompete, alte obiecte de facut galagie are cineva ? ca e mare nevoie
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Intalnirea spectatorilor LC Arad de la superspeciala de vineri se va face la orele 18:50 - 19:00 in zona patratului negru de pe imaginea atasata. Mai concret: ne vom aduna in afara gardului, cam in drept cu dealerul Mercedes. Daca nu suntem pe acolo, ma puteti suna linistit sa vedeti pe unde umblam.
          Attached Files
          sigpic

          Comment


          • de ce sa nu mergem sa stam inauntru?
            Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
            Magazin Piese de Schimb.
            www.facebook.com/ElectroteknikPag

            Comment


            • Deoarece inauntru nu se vede asa bine ca afara in locul indicat de mine.
              sigpic

              Comment


              • Salutare, sunt Ciprian din Lipova Arad si am si eu un logan frumusel(o sa pun poza maine). M-ar interesa unde pot gasi in arad un service ieftin si bun.

                Comment


                • salutare! caut si eu poze cu fiul lui tempesta de la raliul aradului, un logan albastru ultimul sau penultimul in ordinea de start. bubu, sorin, moshu parca a mai fost care cum aveti cbriscu2003 pe mess sau gtalk. multumesc mult ;)

                  Comment


                  • Vezi ca am trimis toate pozele catre @SYYYM, si gasesti acolo ce te intereseaza.
                    sigpic

                    207 noir obsidien

                    Comment


                    • Stie cumva, careva, cineva , cat se da pe kg de fonta la fier vechi?
                      Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                      Magazin Piese de Schimb.
                      www.facebook.com/ElectroteknikPag

                      Comment


                      • Cam 60-70 de bani/kg din cate stiu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Scuze ca ma bag la voi in taraba dar sunt interesat daca nu stiti un aro 10 de vanzare pe la voi? Am nevoie urgent!

                          Comment


                          • salutare tuturor as vrea si eu sa stiu ce conditii trebuie indeplinite pt a face parte din Logan Club Arad multumesc anticipat

                            Comment


                            • pai ai indeplinit conditia...ai cont si sa vii la intalniri sambata la 16;30 in parcarea de langa patinoar.
                              Vand cotiere Speed cu intaritura metalica la super pret!

                              Comment


                              • @magnum44: stai linistit loganclub nu-i partid polititic din fericire...asa ca inafara de bunul simti nu trebuie sa indeplinesti nici o conditie

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google