Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • + vreo 2 kile de vin fiert ...
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • Baieti stiti pe cineva unde as putea face badboy cu fibra de sticla in Arad la un pret decent?
      Multumesc
      Vand cotiere Speed cu intaritura metalica la super pret!

      Comment


      • Originally posted by flavinho View Post
        Fain la oras nu adimrv?
        asta e tareee si ca sa raspund ii fain
        sigpic #

        Comment


        • Ma bucur ca ai luat-o asa cum trebuia adica ca pe o gluma.
          Vand cotiere Speed cu intaritura metalica la super pret!

          Comment


          • pai nu putem sa iau altfel
            sigpic #

            Comment


            • Sa inteleg ca nu mai vrea nimeni leduri de pozitii/plafoniera ?
              Pot sa aduc si becuri cu led pentru apartament, cu orice tip de dulie. preturile la ele variaza intre 15 si 30 ron/bucata, depinde de dulie si de putere.

              Comment


              • Baieti nu vreti sa facem un lucru bun in perioada asta?
                Ma gandeam sa adunam ceva bani, si de la cei ce au copii hainute si jucarii pe care nu le folosim sa mergem la un centru de plasament sa facem o bucurie copiilor?
                Eu tare mi-as dori...pentru ca ceea ce vezi in ochii unui copil bucuros nu prea are comparatie!

                Sa adunam bani pentru a le putea cumpara dulciuri si fructe in caz ca nu am fost foate clar.
                Last edited by flavinho; 9 December 2010, 23:10. Reason: Automerged Doublepost
                Vand cotiere Speed cu intaritura metalica la super pret!

                Comment


                • io ma abtin de la initiative de genul asta, pe motive obiective. oricum am dat tot ce se putea de la copii pe la mine pe la sat. iar de strans bani, nu mai fac inca o data greseala asta. de ce, se stie.
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Ciao,

                    Unde as putea gasi lanturi pentru roti bune si ieftine? Voi de unde ati luat si la ce pret?

                    Comment


                    • Miky 48 sper ca ajung maine la aia cu statiile
                      sigpic #

                      Comment


                      • Am rezolvat, am primit numarul de tel de la ei de la Tavi.

                        Comment


                        • ok scuze am fost ocupat ca sarbatorile
                          sigpic #

                          Comment


                          • De asta ce ziceți?


                            Pe la voi când? Sau la noi și apoi la voi, ca să fim cât mai mulți.
                            The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                            Comment


                            • Eu sunt pregtit. Am monede de 5 si de 1 ban cat pentru 2 litri de combustibil.

                              Special ii pastram pentru o ocazie ca asta.
                              sigpic

                              Comment


                              • Noi mai trebuie să ne punem de acord cu ziua, ora și pompa.
                                The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google