Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Desi de obicei ma contrazic cu sorin, acum ii dau dreptate. E usor sa zici "ca pe vremea comunismului" mai ales cand nu stii cum a fost atunci. Dar de fapt cele mai multe "nenorociri" s-au intamplat dupa '90 cu precadere in primii ani de "democratie" cand totul se rezolva cu o "mica" atentie care in perioada respectiva se facea pe fata.
    si eu sunt de acord ca is naspa garajele si de multe ori "aruncate" aiurea, dar problema e ce se face in locul lor. Si mai ales cum. Ar putea face in locul lor tot locuri de parcare acoperite sau inchise. Sunt posibilitati si solutii. Dar asta nu mai intereseaza pe nimeni... Din pacate
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • Originally posted by Red_Alin View Post
      Pana acuma mi s-au daramat 2 garaje!!!
      Unul pe vremea lui Branc,iar unul mi l-a daramat Falca!!!
      Nu am primit nici o despagubire,iar asa sa sti ca de banii aia puteam sa imi iau linistit o masina la mana a2a!!!
      Eu m-am comformat,oricum a facut parcari in loc de garaje!!
      P.S Eu stau in blocul de langa gelateria Venetia din Micalaca!!!
      Originally posted by Red_Alin View Post
      Adevarul este ca in toate statele Uniunii a inceput curatirea garajelor!!!
      Chiar arata ca in comunism!!
      Trebuia sa ne scape odata de ele!!!
      De aceea am spus ca eu m-am si comformat si resmnat!!!!)
      La gandirea asta e normal sa le darame de acum pe toate... Daca tie ti-au facut paguba de doua ori de ce sa nu moara si capra celorlalti vecini macar o data.

      Sa nu ma intelegi gresit nici mie nu imi plac garajele din tabla, mai ales ca multe dintre ele si-au pierdut utilitatea devenind depozite de legume, fructe, zarzavaturi, motorina, boarfe, etc, dar asta nu inseamna ca nu se putea gasi o solutie. Poate in locul lor se faceau niste garaje estetice din caramida, asa cum se pare ca tu nu prea ai vazut prin "vest".

      Dar mai bine sa abandonam subiectul, ca oricum campania electorala a trecut, a iesit invingator cine trebuia, asa ca va fi mai bine si pentru Arad in viitor.


      LE: @bubu_vasile, ai corectat degeaba cuvantul nash, pentru ca acum se intelege aiurea... In regulament este interzis sa folosesti tz, sh, sau altele de tipul asta, cu exceptia momentului in care propozitia poate capata alt sens.... dar daca tu crezi ca el a invatat de la nas, atunci e OK
      Last edited by sorinj; 12 June 2008, 19:01.
      sigpic

      207 noir obsidien

      Comment


      • ..................................
        Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
        Magazin Piese de Schimb.
        www.facebook.com/ElectroteknikPag

        Comment


        • Pai da, in occident s-au demolat demult ...Dar in schimb le-au facut parcari subterane si tot au unde sa isi tina masina ferita de ploi, ninsori si alte minunatii ...Mie ce solutie mi se ofera in schimb ? Nici una ! Poate cand o sa ajung si eu sa fur din buzunarele voastre o sa-mi fac vila direct cu garaj la parter si subsol si o sa rad de vremurile astea ...Dar momentan nu am cum... Numai bine !

          P.S. PAGule tu daca mai comentezi o sa dormi la mine in garaj pana cand va fi demolat !!

          Comment


          • Lasa ca parca vad ca oricum nici nu ti masina in garaj) ca asa si io am garaj si no o tin daca vrei poti sa o duci pe a ta sa o bagi ca nu cumva sa rugineasca, da iam promis deja la frateto ca il las pe el sa isi bage motoru
            Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
            Magazin Piese de Schimb.
            www.facebook.com/ElectroteknikPag

            Comment


            • Care ati fost la EXPO???
              Daca aveti poze de la stand-ul DACIA sa pune-ti va rog!!
              Eu nu am ajuns din cauza unor probleme de sanatate!!

              Comment


              • Pana cand e la expo ? Poate ma duc
                sigpic

                Comment


                • Pana duminica e expo ! Asa ca mai este timp sa ajunge-ti
                  sigpic

                  Comment


                  • Ce expo ma ??

                    Comment


                    • La Expo ma, afara, e targ de masini...Dooohhh..Nimic nu stii mai...

                      Comment


                      • Am vazut prea tarziu postul lui Red_Alin asa ca nu am facut poze... Acum am fost la Expo si pot sa zic ca e destul de OK. Ce m-a deranjat este ca concursul de indemanare incepe la ora 16:00 si eu atunci trebuie sa plec la TM asa ca nu apuc sa particip. Chiar vroiam un loc I dupa locul II de anul trecut . Asta e, o sa am timp sa mai exersez.

                        Standul de la Dacia nu e mare lucru. E in primul pavilion in capatul din stanga. Are expus un Sandero, un Prestige Diesel si un MCV + o vitrina cu diferite piese/accesorii. Se putea si mai bine, mai ales ca cele 3 masini sunt destul de inghesuite.
                        sigpic

                        Comment


                        • Cat costa intrarea la Expo?
                          Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                          Magazin Piese de Schimb.
                          www.facebook.com/ElectroteknikPag

                          Comment


                          • @AR77PAG: E 2 lei intrarea si in pretul biletului ai inclus 2 mici si o bere (ieri cel putin asa era).

                            Stima.
                            sigpic

                            Comment


                            • Mai baieti! Mai @grassu si mai @Norby89! Nu e frumos sa va certati, dar daca totusi aveti chef faceti-o pe http://www.loganclub.ro/forum/certur...nte-t4584.html nu de alta dar noi ceilalti nu avem chef sa va citim rafuiala personala.

                              Eu (megamoderatorul @sorinj) ii propun lui @grassu ca e mai mare si poate mai intelept sa nu il mai zgandare pe colegul @Norby89 ca cel din urma reactioneaza imediat sub imboldul tineretii.
                              sigpic

                              207 noir obsidien

                              Comment


                              • Stiu ca s-a mai vorbit dar caut de o zi prin "search" si nu am dat de subiect: ce utilizare au cutiile alea din plastic in forma de triunghiuri din usile din fata ? Poate si din spate, dar pe alea nu le-am desfacut. Nu de alta, dar am impresia ca fac un zgomot deranjant la trepidatii. Le pot scoate afara ?
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google