Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treaba cu prietenii si cu banii ii era dedicata lui Evo ...Desi personal nu vad legatura ...Si nici cum a ajuns norby la concluzia asta

    Comment


    • Ce concluzie ?
      sigpic

      Comment


      • haha

        Originally posted by bubu_vasile View Post
        Boris: ai patit ceva ? Cu sentimentele pentru black pearl te intelegem, e greu sa nu iti placa, cu octavian la fel (nici eu nu as putea sa ...) dar asta: "cit timp ai bani si pe linga bani prieteni care stau pt ca ai bani cind se termina bani se termina si cu prietenii si chefurile
        si revi la cele din inainte" .... Nu o inteleg. S-a intamplat ceva la gratarelele alea din weekend ?
        eh e o chestie de anturaj cind ai bani ai o gramada de tovarasi pe linga tine cind o duci rau prieteni ii poti numara pe o mina is unele chesti care poate nu leai intilnit/intelegi.
        la gratare NU sa intimplat nimic
        sigpic

        Comment


        • Boris sunt de acord cu tine
          sigpic

          Comment


          • Imi cer scuze ...nu era postul tau ...era a lui boris.
            Last edited by grassu; 23 June 2008, 18:17.

            Comment


            • Transmit salutari tuturor membrilor LC Arad & Timisoara de la Complexul Turistic Suior, Baia Sprie . Se pare ca o sa am parte si eu de ceva distractie Atmosfera super, vreme perfecta, aer curat si proaspat de munte ...

              Atasez si cateva poze...

              Toate cele bune ,

              mavericku
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • Distractie placuta.Frumos peisaju
                sigpic

                Comment


                • Distractie maverick si te asteptam inapoi cu bateriile incarcate si forte proaspate. Ia si tu cate o punga de aer si adu-ne si noua la intalnire
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Oameni buni stie careva daca se poate pune AC pe Logan la Verbita sau altundeva in Arad??

                    Comment


                    • Aaa...La naiba cu preferance, asa-i alin ?)
                      banuiesc ca se poate monta,da te costa de te usuca, si oricum asta o poti afla numai daca mergi la astia de la verbita si intrebi pe ei acolo!Alftfel nu poti sa afli cum sta treaba
                      sigpic

                      Comment


                      • ABS Plus am,dar imi vine sa imi smulg parul din cap pentru ca nu l-am luat cu AC!!
                        Oricum maxim 1000 de euro as fi dispus sa dau!!!

                        Comment


                        • azi am fost dupa sora mea la aeroport in Arad. Dat mina si schimbat 2 vorbe cu becudani la aeroport si facut poze cu masina lui pe linga teatru
                          2 rosii ...
                          Attached Files
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • Io il las pe becu fara OO. Ia zi omule unde fusesi tu sambata in loc sa vii la intalnire ???
                            iar pe streulea idem. Pai sa suni tu numai pe unii ???
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • La luat exemplu pe carasanu cel zgarcit si nu suna
                              sigpic

                              Comment


                              • Da ma , pe becu tot pe acolo il vad, pe la teatru, adica mai precis pe balcescu!Nu stiu cum de ?Becu acolo stai ?Ca zilnic iti vad masina acolo(Pe strada aia vin eu la lucru )
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google