Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Acolo sta .
    sigpic

    Comment


    • Acolo sta amanta
      sigpic

      Comment


      • Cine are sa imi imprumute un MP3 player auto, pana luni seara sau marti dimineata, sau daca nu un MP3 normal, ca am jack de 3.5 mm sa il pun pe ala atunci , please HELP multumesc
        Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
        Magazin Piese de Schimb.
        www.facebook.com/ElectroteknikPag

        Comment


        • Am eu mp3 ''normal''.

          Comment


          • Cata memorie are?:-/
            Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
            Magazin Piese de Schimb.
            www.facebook.com/ElectroteknikPag

            Comment


            • Ce memorie bre? Ie mp3, merge cu una bucata cd si alimentat cu doua baterii...

              La mine asta e ala ''normal'', am si un mp3 player d-ala de 2 giga (TrekStor parca), da' l-am spart ca tot intrerupea.

              Comment


              • Sa stii ca eu nu am facut misto.


                Oricum vad ca temperaturile inalte a cuprins si Aradu.

                Bai Norby ce puii mei l-ai luat pr Grassu la 11 metri??
                Eu spun sincer ca ai exagerat.

                Comment


                • Si eu, dar sper sincer ca norby sa recunoasca asta intr-o discutie privata cu grassu. Dar acu trebuie sa admitem si ca grassu l-a provocat putin pe norby.
                  oricum eu m-am cam saturat de "meciul" asta dintre ei. Ii sfatuiesc sa rezolve problema pe privata si sa ne lase pe noi in pace.
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Pai nu asa, sa vina amandoi la intalnire, sa incerce sa-si dea vreo doi pumni in cap si noi sa-i despartim (oricum imi iau bata).

                    Hai ce naiba, chiar asa de rau a lovit caldura si la noi??

                    Comment


                    • Si repede s-o bagat si Evo,care era si el nelinistit.Frumos din partea voastra( grassu si Evo) ,mai ales Grassu marele Grassu. Bine ca vi`s mari si tari pe forum. Io personal nu depind de intalnirile astea,daca aveti o parere rea despre mine spuneti-o ,ca nu sunt obligat sa vin,sau sa postez pe forum.Credeti ca depind de loganclub ? Numa ca io am un "avantaj" fata de grassu asta,ca io mai vin la intalniri,dapai el numa e tare in fata la calculator.
                      sigpic

                      Comment


                      • Un dus rece in mures si gata ati copiat modelu dupa timisoara ?
                        bubule pune biciu pe ei
                        sigpic

                        Comment


                        • Si n-am inteles,io`s mai fraier si sa tac? Repede mi-a dat warn si crististreulea...De parca am zis ceva urat sau nush ce.Nici pe 4 tuning.Ro nu luam warn pt.Chestie d`asta.
                          N-ai cu cine....
                          Credeti ca daca vin cu maica-mea la intalniri (ca ii plac si ei intalnirile) sunt un fraier?Sau un prunc prost,care numa cu maica-sa poate veni la intalnire?

                          Ps: Boris: umblu zilnic aproape la Ghioroc( baie ) ,asa ca nush cui ii trebe un dus rece.
                          sigpic

                          Comment


                          • Am citit de vreo 3 ori ce ai scris norby incercand sa imi dau seama ce vrei sa spui.
                            una dintre faze am inteles-o (aia cu evol si grassu) dupa ce am vazut un alt thread. In schimb nu vad ce are de-a face ca vii cu Gaby la intalniri ? Ca te-am zgandarit pe tema asta (chiar si eu) recunosc, dar nu cred ca te-a jignit cineva. Nu cred ca a zis cineva "esti un nu stiu ce ca te-au prins conducand si ...."
                            in ultima saptamana am intrat foarte rar si foarte putin, dar de fiecare data cand am intrat am gasit cel putin un post in care exprimarea ta a fost cam deplasata.
                            nu iti spun eu sau altcineva sa taci si sa nu te aperi, dar una e sa o faci in mod civilizat si alta e sa te exprimi la modul respectiv.
                            si asta e valabil si pentru grassu care prin stilul lui de scris da posibilitatea intelegerii gresite a ce a vrut sa zica. La el e ca si la sorin, ceva natural sa se exprime asa, dar incercati naibii macar sa scrieti normal pe aici.

                            si apropo. dupa ce imi ciocan nervii la servici 10-12 ore pe zi credeti ca mai am chef sa citesc tampenii si pe aici ? de acum inainte voi sterge toate posturile pe care le consider atacuri la alti useri, cu sau fara subintelesuri, iar daca se repeta voi da si eu cartonase. asta e valabil pe toata sectiunea de Arad. in loc sa scrieti prostii mai bine butonati telecomanda, mergeti si va plimbati sau faceti o baie.
                            Last edited by bubu_vasile; 26 June 2008, 00:36.
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • De obicei cand scrie grassu , trebuie sa citesc de vreo 3 ori ca sa ma prind ce zice , nah poate is eu mai greu de minte
                              Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                              Magazin Piese de Schimb.
                              www.facebook.com/ElectroteknikPag

                              Comment


                              • Originally posted by boris View Post
                                Un dus rece in mures si gata ati copiat modelu dupa timisoara ?
                                bubule pune biciu pe ei
                                Mai bine ne racorim la o inghetata.
                                Last edited by Black Pearl; 26 June 2008, 01:39.
                                sigpic My Black Pearl

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google