Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La multi ani Tundra9431!

    Comment


    • am vorbit la telefon cu Oxi alias Tundra9431, si va multumeste pentru urari. Din pacate nu poate veni pe la noi din cauza ca marti va fi operat in ungaria pentru schimbarea protezei de la sold.
      Oxi, noi toti iti dorim sanatate multa si sa ne auzim cu bine dupa operatie. Bafta ...
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Se pare ca vin si eu.

        E prima mea aparitie.

        Asa ca ...

        Comment


        • si a venit ... frumoasa masina
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Dupa indelungi cautari pe sub Maty am gasit locul perfect unde sa pun goarnele asa ca azi am si fost la Real si le-am cumparat. (Pentru doritori mai este o singura bucata, cum intrati in magazin, mergeti pana in capat unde sunt oalele si acolo pe stanga veti vedea un raft de reduceri).

            Din pacate, nu le-am putut testa pe loc fiindca nu am primit cabluri la el si eu nu am acasa ceva compatibil.

            Lau, tu cum te-ai gandit sa le montezi? Ca eu as vrea ca goarna sa imi vina pe un buton separat, pe care il ascund pe undeva prin habitaclu sa nu fie asa vizibil si sa fie si cat de cat protejata instalatia sa nu ma trezesc ca incepe sa sune de una singura sau sa mi se prajeasca ceva... Ca la cata experienta de electrician auto am (si mai ales cata electrotehnica am invatat la faculta) prefer sa nu imi bag nasul de unul singur.


            Later Edit: Mie nu mi-e asa urgent sa le montez, ma mai gandesc daca are rost, insa as vrea sa stiu cam ce si cum... Deci nu e graba.
            sigpic

            Comment


            • Bineinteles ca te ajut si bineinteles ca nu am mai avut rabdare si aseara dupa intalnire le-am si montat pe masina. Le-am prins cu fasete de plastic (soricei) fara probleme si rapid. Am folosit papuci si i-am cositorit pe partea de forta dintre motor si releu. Am montat si o siguranta suplimentara de 25 A.
              Maine imi fac rost de un buton mic.

              Comment


              • Daca mai poti face rost de un buton in plus, ti-as fi recunoscator. Atunci, in principiu, daca totul e OK vorbim si ne socotim sambata la intalnire.

                Later Edit: Pana atunci ma documentez sa vad daca la consumul pe care il au (28 de amperi ziceai sau nu am inteles eu bine?) nu imi afecteaza bateria sau alternatorul (tinand cont ca am baterie de amperaj mic iar alternatorul nu stiu ce amperaj are).
                sigpic

                Comment


                • Nu afecteaza instalatia. Siguranta respectiva e pentru a proteja circuitul respectiv. Motorul in sine nu consuma mai mult decat motorasul de la stergatoare.

                  Comment


                  • cei care vor TRICOURI, STICKER, FILTRU POLEN (DE CARBON), ALTELE ... va rog sa faceti lista si sa va treceti aici pana cel tarziu sambata, si de asemenea sambata fac "cheta" de la cei care vor asa ceva si nu vin la sibiu.
                    ideea e ca sambata seara voi comanda produsele, dar eu plec din arad duminica si nu ne vedem decat dupa intalnirea de la sibiu.
                    puteti face comanda si pe cont propriu, dar atunci ramane sa va descurcati cu banii si sa precizati la cine faceti comanda sa ma caute pe acolo
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Salut , eu am comandat 2 tricouri la Keanu Rev .
                      sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

                      Comment


                      • ai vorbit direct cu el ? sa stiu sa nu mai vorbesc si eu. banui ca le iei tu personal la sibiu.

                        altii ?
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • bubule eu as dori 2 stikere cu www.loganclub.ro....(ce ai si tu pe luneta )...sambata la intalnire iti aduc banii

                          Comment


                          • Eu vreau sticker, 2 bucati, te rog.

                            Comment


                            • haideti sa ne intelegem ... am vorbit cu keanu si nu sunt stikere decat in set fata-spate. un set e 6 RON (deci ieftin). deci postati aici daca vreti un set, 2 sau cate vreti.

                              tricouri nu sunt.

                              filtre de polen - preturile difera in functie de numarul lor comandate

                              STIKERE:
                              2 seturi ZSO (astept confirmarea)
                              1 set Wotan
                              Last edited by bubu_vasile; 14 July 2009, 22:52.
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • da doresc 2 seturi...
                                stikeru din fata e ca si cel din poza...?
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google