Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Acum vreau si eu sa schimb placutele de frana ,care mi-le recomandati voi?

    Comment


    • Totul despre intretinerea Daciei Loganr. Uleiuri logan, filtre logan, placute de frana logan,consumabile logan etc.


      asta pentru documentare. eu ma intrebam daca au incercat careva exact cele de care vorbeam pentru ca pe alea le pot obtine in bani putini
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Eu am schimbat placutzele cu Green Stuff de la EBC sunt mai scumpe decat orginalele dar isi fac treaba si nu mai apare efectul de fading la franari repetate.
        sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

        Comment


        • eu as vrea sa imi dau jos roata aia stanga fata care era sa imi ia foc la sibiu. nu cred ca e ceva in regula acolo. si cu ocazia asta o sa vad daca e cazul de schimbat placute sau nu.
          cu cat le-ai luat alin ?
          oferta am gasit la "Placute greenstuff la 145 RON", placute TRW GB400 la 70 ron (cu reducere de la un prieten).
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Eu le-am luat cu 170 in primavara , pai nu mai sta pe ganduri e super pretul, eu cred ca ti-a fiert lichidul de frana cand ai coborat de la Paltinis , trebuie sa-i faci o aerisire si sa pui lichid cu punct de fierbere mai ridicat.
            sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

            Comment


            • si a fiert doar pe roata din stanga ?
              oricum le dau jos maine pe alea din fata sa vad cum stau placutele si daca trebuie sa imi cumpar altele. parca totusi nu as da chiar atata pe ele.
              alte "scoruri":
              Placute blackstuff standard la 70 RON
              PLacute greenstuff la 145 RON

              Discuri standard UPR la 33 eur/buc pe fata
              Discuri TurboGroove sau USR la 67 eur/buc pe fata

              uite un material video interesant despre placutele EBC. mie mi-a placut.
              All about EBC Brakes. EBC Brakes Corporate video. EBC factory. Making Brakes. Brake manufacturing.How to make brake pads.Brake pad manufacturing.Brake rotor ...
              Last edited by bubu_vasile; 7 August 2009, 13:40.
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Rog organizatorul sau oricare alta persoana sa-mi trimita adresa de corespondenta prin PM pentru a trimite DVDurile cu poze si filmari de la intalnirea nationala de la Sibiu.
                Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                Comment


                • o sa il rog pe marius sa faca asta.
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • intrebare: unde gasesc prin arad usi si geamuri second ? nu conteaza din ce material sutn: PVC, lemn, lemn stratificat, etc. Dar sa fie cat de cat ok.
                    daca aveti vreo idee call me sau PM.
                    mersi

                    PS ma intereseaza 2 usi si 2 geamuri.
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Intalnire Fulgar azi la 20:30, vine careva?
                      Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                      Magazin Piese de Schimb.
                      www.facebook.com/ElectroteknikPag

                      Comment


                      • Vin eu cu autopasul (inclusiv bicicleta are pana pe ambele roti si masina n-am la dispozitie)
                        sigpic

                        Comment


                        • Pana la urma s-a mai tinut?Ca eu am fost prea praf ca sa mai ajung.

                          Comment


                          • Da, s-a tinut.
                            sigpic

                            Comment


                            • una din cele mai reusite pana acuma, cel putin pentru mine, am discutat despre posibile locuri de angajare, salarii dorite, arici, linii de tramvai, podul la gradiste, iuliu maniu,lifturi, si ce a fost si cel mai bine, a fost ca nu am stat cu orele in parcarea aia, am dat si o tura prin vlaicu
                              Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                              Magazin Piese de Schimb.
                              www.facebook.com/ElectroteknikPag

                              Comment


                              • "cel putin pentru mine" ... asta trebuia sa accentuezi, sau cu asta trebuia sa incepi. in rest, unii se mai relaxeaza stand cu orele dupa o saptamana de alergat, si nu prea mai au chef de plimbari aiurea.
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google