Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cat costa? 2 culori 60 lei = 14 euro, eu zic ca e aproape gratis... asa e daca nu il intrebati pe Miky si ascultati la ce va spun altii.

    Evol' ai nr. lui Lau, in PM.
    sigpic

    207 noir obsidien

    Comment


    • Mi-am schimbat si eu luminile la bord si tin sa-i multumesc lui Miky 48 pentru felul cum a lucrat. Sunt super multumit. Mai jos e poza cu bordul meu.
      Attached Files
      sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

      Comment


      • Belea !! Asa vreau si eu ! Dar de ce nu ai facut alba si lumina de la kilometraj ?

        Comment


        • Am avut si cu alb de proba , dar imi place mai mult cum se vede cu rosu .
          sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

          Comment


          • ALYN tu ai vrut sa ne arati cata benzina ai in rezervor!!!Hai ca am glumit..

            Comment


            • Deci super tare frate.Cat a fost toata afacerea Aline?

              Comment


              • Va rog sa-l contactati pe Miky pentru discutii de pret , difera pretul in functie de ce doresti sa schimbi la bord.
                sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

                Comment


                • frumos bordul lui ALY_N aviz ut-istilor ca se potrivesc culorile de minune
                  :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

                  Comment


                  • Preturile pt membri logan club sunt:
                    schimbat lumina cu o singura culoare la bord - 50 ron
                    schimbat lumina cu 2 culori (acele de culoare diferita) - 60 ron
                    schimbat lumina din butoane - 7.5 ron/buton (10 ron buton cu impuls).

                    Comment


                    • Adica cum din butoane?@MIKY care butoane ,vii sambata la intalnire?

                      Comment


                      • Din butoanele de pe consola, cele 2 de la geamuri, dezaburirea si inchiderea centalizata. Sunt unii care le vor alte culori nu portocalii.
                        Se pot face combinatii intre alb, rosu, albastru, verde si portocaliu.

                        Comment


                        • am fost si eu la revizie + ITP. cost 209 RON din care 70 RON ITP-ul. avand in vedere ca a fost numai a mea si o super nova lucrurile s-au miscat destul de repede. au trebuit sa completeze doar antigel, in rest nu i-au facut mare lucru. plus ca mi-au confirmat cele cateva lovituri sub masina in urma carora s-a dus grundul.
                          dar cum eu de obicei sunt "stan patitul" tot s-a intamplat ceva in urma reviziei: mi s-a ars becul de la panoul de bord. Apropo miky, am fost la veverita la magazin si habar nu avea ala ce bec sa imi dea. Poate am prins eu pe unul care nu era "in tema" dar am preferat sa nu cumpar prostii. Mai vorbim zilele astea.
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Am mai găsit 2 becuri pe acasa. Rezolvam la intalnire.

                            Comment


                            • Originally posted by Miky 48 View Post
                              Din butoanele de pe consola, cele 2 de la geamuri, dezaburirea si inchiderea centalizata. Sunt unii care le vor alte culori nu portocalii.
                              Se pot face combinatii intre alb, rosu, albastru, verde si portocaliu.
                              Am inteles, am crezut ca sunt butoane ca si la alte tipuri de masini unde poti regla lumina din bord.

                              Comment


                              • ALY_N arata mortal bordu...si eu tot asa vreu sa le fac, rosu cu alb....si vreau ecranu sa fie alb pe negativ...dar cum am vazut la tine pe rosu arata parca mai fain

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google