Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • la locul obisnuit ... fie ploaie fie vant
    ca dupa aceea ne retragem pe undeva, e alta poveste, dar la 16.30 suntem acolo.
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • ii mai fain bordu portocaliu...pt ca are mai mult combustibil

      Comment


      • Miky si inca o intrebare, daca iti duc kit pt CB, si maneta originala imi poti face si instalarea lui> sa duci firu de jos de la ecu pana sus in mufa de la bord, si unu de la maneta la bord?

        Comment


        • Nu am mai instalat inca asa ceva, nu stiu unde si ce trebuie legat si nu as vrea sa-ti stric bordul.

          Comment


          • Mi-ar place sa fac afisajul de la CB rosu, dar deocamdata sunt in garantie...

            Comment


            • Originally posted by Miky 48 View Post
              Nu am mai instalat inca asa ceva, nu stiu unde si ce trebuie legat si nu as vrea sa-ti stric bordul.
              Bun nici o problema. Ma gandeam doar ca, daca tot deschizi bordu si ajungi la placa aia de baza, faci si activare de functii pt CB, poate te vei ocupa si de asa ceva mai incolo..

              Comment


              • OFERTA!!!!!! Cine are nevoie dintre loganisti sa-si completeze uleiul servo am cumparat eu 1l si mi-a mai ramas doritori sa ia legatura cu mn.
                Totul este gratis*********.
                Last edited by bubu_vasile; 9 November 2009, 15:30.

                Comment


                • Da trebuia sa il schimbi Marius?

                  Comment


                  • Vazut @AR18FLO in Sinicolau pe la 3:15, te`am blitzuit da eram cu masina firmei.

                    P.S. Foarte tare bat xenoanele )
                    Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                    Magazin Piese de Schimb.
                    www.facebook.com/ElectroteknikPag

                    Comment


                    • Nu doar sa-l complectez Redule!!!!!

                      Comment


                      • acolo am sediu :P

                        Comment


                        • salut baieti. Vrea cineva o maneta de stergatoare cu buton pt derulare functii computer de bord? Ca ma duc in cluj sa-mi instalez computeru de bord, si daca vrea cineva pot sa cumpar o maneta pt el, sau ma rog mai multe cate doriti. Pretul este de 60 de lei, sau kituri de instalare CB la 60 de lei.

                          Comment


                          • domnilor vreau sa imi achizitionez si eu o alarma dar nu stiu care sunt mai bune referitor calitate-pret-nr. de functii al fiecareia . daca aveti bunavointa sa-mi explicati si mie ceva referitor la acest lucru sau sa-mi spuneti ce ati cumparat voi , mersi mult anticipat
                            Last edited by becudani; 11 November 2009, 21:56. Reason: o eroare
                            :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

                            Comment


                            • fiecare "merge" pe altceva. eu am mers pe viper pentru ca e un brand. altii au mers pe altele pentru ca la acelasi pret ca viperul ofera mai multe optiuni.
                              aici se pune problema si ce anume vrei de la ea si cat "te duce" buzunarul
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • Iti recomand Ungo, eu asa ceva am avut pe masina pina cind mi-am activat-o e cea a masinii (au venit ceva mesteri de la pitesti). Poti sa iei orice alarma, ideal ar fi sa fie cit mai simpla, dar incerca sa te feresti de cele f ieftine de la metro si restul.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google