Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La fel ca pana acum, 16:30.
    sigpic My Black Pearl

    Comment


    • @DGO: Ai fost aseara in Mooskea? mi se pare ca ti-am vazut masina in parcare.

      Comment


      • Da a fost
        Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
        Magazin Piese de Schimb.
        www.facebook.com/ElectroteknikPag

        Comment


        • S-o redeschis demult Moskea?

          Comment


          • subiectul este inchis. discutati despre altceva.
            Uite ca va dau eu un subiect de discutie: am gasit o casa de copii in Zabrani . Sunt 10 copii cu varste intre 3-10 ani. Acum sa vad pe cei care isi doreau ceva in Arad ca se baga la ceva actiune si se baga la modul serios ca sa imi dovedeasca, ca m-am inselat cand am facut anumite observatii.

            LE: vazut aseara pe PAGu' ... salutari si aici
            Last edited by bubu_vasile; 24 November 2009, 09:07.
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • Originally posted by bubu_vasile View Post
              Uite ca va dau eu un subiect de discutie: am gasit o casa de copii in Zabrani . Sunt 10 copii cu varste intre 3-10 ani.
              OK. Cati bani s-au anuntat pana acuma? Arthur ai primit mp-ul meu?
              sigpic

              Comment


              • pt ultima data: cine mai aduce in discutie scandalul de saptamana trecuta, isi ia ban 3 zile. si daca insista cu scobitul in marmelada dupa ce expira ban-ul de 3 zile, isi ia de 7, apoi de 30 apoi forever. pana nu isi rezolva cei direct implicati problema, personal, nu public pe forum, subiectul e inchis. punct. incercati sa faceti ceva constructiv, gen ce v-a propus bubu, daca aveti energie neconsumata.
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • pana acum s-au adunat in jur de 230 RON. Doru, am primit PM-ul tau, imi cer scuze ca nu ti-am raspuns, dar nu prea am stiut ce sa iti raspund si am preferat sa nu iti trimit raspuns
                  e ok ce mi-ai spus in PM vis a vis de suma, iar pentru restul intrebarilor ai gasit raspunsul in postul meu de mai sus.
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • am o intrebare stie careva vreun avocat pentru cateva informatii sau sa se priceapa in domeniu (proces intr-o tamponare)???? cat mai repede sa am timp sa fac si recurs daca e cazul .
                    :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

                    Comment


                    • io specializat pe tamponari nu stiu pe nimeni.
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • Vazut azi Pe JED-Sera in fata la Ministerul Muncii!

                        Comment


                        • Nu se mai anunta nimeni pe lista, pentru actiunea cu donatiile? Mai ales acuma, ca s-a gasit o locatie adecvata aici in jud. Arad. Hai ca doara suntem destui in Logan Club Arad, indiferent ce suma,(cu rarul umpli carul). Care doriti sa donati ceva, trimiteti-i la Bubu pe privat, cu ce suma doriti sa contribuiti.
                          Apropo, pentru cand v-ati gandit sa le dam cadourile? De Mos Niculas, sau de Craciun?


                          Lista cu cei care vor sa contribuie:
                          1. Arthur - bani, o minge daca e nevoie, ceva jucarii si eventual ceva hainute sau papucei de la copii (daca vor fi copii asa mici pe acolo) ... AR/TM indiferent
                          2. Sorin - bani ... AR/TM indiferent
                          3. MAVERICKu - bani, vreo 2 mingi, eventual ceva jucarii daca mai gasesc pe acasa... AR/TM indiferent.
                          4. Lili - bani ... AR/TM indiferent
                          5. Eu Marius BANI pt. ARAD!!!!!!
                          6. Doru - bani...AR(prioritar), dar si TM daca nu reusim in Arad
                          7.Lau - bani (cred ca i-a dat deja)
                          8. Wotan - bani (la ultima intalnire a fost de acord sa dea, sau deja a dat... sa ne spuna)
                          9.
                          Last edited by sorinj; 26 November 2009, 18:17.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ciao,

                            Voi da la intalnire.

                            Comment


                            • Sa-mi spuneti daca e ok sa duc si haine.

                              Comment


                              • se pare ca vom strange totusi pentru Arad. Sper sa mai fie si altii care sa contribuie. Vom vorbi la intalnire mai multe detalii despre aceasta actiune. Va trebui sa facem totusi o vizita preliminara la ei si sa vedem care este situatia la fata locului si ce "necesitati" sunt.
                                le multumesc oricum la toti cei care au dat sau vor da bani doar pentru scopul actiunii in sine si chiar imi doresc sa reusim sa facem ceva pentru copiii astia.

                                LE: eu ma gandeam sa le ducem inainte de Craciun (cu vreo saptamana) si eventual eu ma imbrac in mos craciun (costum am, sper cel putin ca nu l-a aruncat mama-mea). Si desigur, in masura in care se mai poate le luam cu ocazia asta si ceva fructe de sezon ...
                                Last edited by bubu_vasile; 27 November 2009, 10:39.
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google