Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cine are nr. de tel. sau cum pot sa iau legatura cu pers care pote sa-mi faca rost de distributie la masina.
    Parca zicea cineva ca este membru L.C

    Comment


    • multumesc frumos mos
      sigpic

      Comment


      • marius: eu am zis ca stiu pe cineva care vinde destul de ieftin distributii. eu cel putin nu am auzit si nu stiu pe nimeni dintre noi sa aibe asa ceva. dar daca e cineva sa strige tare pe aici ca poate intereseaza si pe altii.
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Si din partea mea ,,La multi ani'' EVOLUTION si tot ce-ti doresti !!!!!!!!!!!!!!!!!!
          Dar de unde stiai GABI (MOS)ca este ziua lui Evo?

          Comment


          • marius banuiesc ca de pe yahoo

            Legat de Distributie ieftina si buna...eu mi-am luat din gradiste de la magazinu ala cum cobori podu pe dreapta casa aia mare si ROSIE...mergeti si intrebati de unu Alin e un tip mai slabutz si spunetile ca de la mine stiti...el ma stie ca si baiatu de la rds sau baiatu cu loganul albastru!Succes
            sigpic

            Comment


            • cine e interesat de deplasarea la timisoara pe 9 sau 10 ianuarie (inca nu se stie exact) ?
              vreau sa stiu cam cati or sa fim ca sa vorbesc la timisoara.
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • In principiu ma poti pune pe lista.
                sigpic

                Comment


                • Daca ar fi plecarea pe data de 09- 01- 2010, atunci la ce ora se pleaca aproximativ?
                  Va doresc tuturor,,CRACIUN FERICIT"

                  Comment


                  • Craciun Fericit tuturor!

                    Comment


                    • Cu ocazia sfintelor sarbatori va doresc sanatate si fericire alaturi de cei dragi
                      sigpic

                      Comment


                      • Craciun Fericit tuturor membrilor LC Arad din partea mea si alor mei !
                        sigpic

                        Comment


                        • Craciun Fericit ! tuturor si Multa Sanatate !

                          Comment


                          • Craciun fericit tuturor membrilor LC si familiilor lor!

                            Comment


                            • Doamne ajuta la toti CRACIUN FERICIT!!!!!!!!!!!!

                              Comment


                              • Cu ocazia Sfintelor Sarbatori va doresc un Craciun Fericit si Implinirea tuturor dorintelor alaturi de cei dragi!Craciun Fericit!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google