Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tavi tu de unde ti-ai luat detectoru si cu cat?

    Comment


    • Originally posted by hd01lza View Post
      Evolution ce fugeai asa de mine in seara asta?
      credeam ca o sa te ti
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Red_Alin View Post
        Tavi tu de unde ti-ai luat detectoru si cu cat?
        Carrfur 140 lei.

        Comment


        • Da isi merita banii?

          Comment


          • Eu am dat 179,90 pe el...
            Last edited by Wotan; 24 February 2010, 21:05. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Nu stiu ce sa mai zic cu detectoarele astea. Astazi m-am intors din Dragasani de Valcea si au fost masini de politie la panda si pe Valea Oltului si pe Valea Muresului si radarul n-a zis nici Crrrrr.
              In schimb ma anunta unde sunt "oalele" de la DigiTv si Dolce. Un singur radar la care sa "zburlit" a fost in Vladimirescu.
              Last edited by lau; 25 February 2010, 21:32.

              Comment


              • Si eu nu stiu ce sa zic cu radarele astea noi, am si eu un cobra 9540, pe camerele fixe le-a detectat fara probleme(care acum sunt ilegale) radarele normale le detecteaza instant si in plus mai prinde si usile marketurilor si benzinariilor cred ca pana la urma o sa ne luam toti statii cb si o sa fim mai castigati.

                Comment


                • Noile radare au ca posibilitate modul de fuctionare POP, adica emit scurte rafale de masurare care sunt greu de interceptat, si daca e cazul trec pe emisie constanta cu inregistrare. Biata victima va primi brusc in detector avertizare de semnal maxim.

                  In alta ordine de idei, nu stie nimeni unde se pot face la comanda huse bune in Arad?
                  Last edited by Wotan; 25 February 2010, 22:59. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • intrebare: cine are la masina nr AR 12 LEL ?
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Originally posted by log_an View Post
                      unde se fac excursii si cand se pleaca si cu ce ?, se taxeaza autocar sau cum se procedeaza cu cine sa i-au legatura care este mentorul?

                      si totusi cine se ia de mine daca o sa vin la intalnire?asa de periculosi sunt unii D-le Red_Alin si care sunt aia, atunci trebuie sa-mi iau bodyguard......
                      Nu-ti fa probleme Log_an, Maverik e un tip ok chiar daca are un aspect mai fioros.
                      N-o sa ai probleme, se poate comunica fara probleme cu el, e foarte amabil.
                      Wotan, are dreptate!
                      Ca sa-ti faci o idee, uite cea mai recenta poza de grup LC Arad:

                      Comment


                      • Mos-ule nu deconspira societatea secreta...
                        fara linkuri externe

                        Comment


                        • Pai daca tot il initiem, sa stie de fapt cine suntem ...

                          Comment


                          • Abia asteptam sa vina noul membru la intalniri si sa-l cunoastem. Il ducem la sala cu noi sa-l facem de-al nostru.
                            fara linkuri externe

                            Comment


                            • Numai sa vina la prima intalnire, sa-i dam, conform obiceiului, stikerele si ... restul, sa-l facem de-al nostru.
                              Last edited by AR-18-MOS; 3 March 2010, 23:38.

                              Comment


                              • Tibi nu mai fi ironic ca patesti ca Marius.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google