Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Un an nou cu mai multe realizari si impliniri! Fara evenemente rutiere nefericite. La multi ani!

    Comment


    • Multumim de urari! Te asteptam la intalnirea de pe 11 ...

      Comment


      • sa-mi explicati si mie putin locatia..ca nu prea stiu bine zona..
        acolo unde se aduna astia de dau pentru permis la oras?

        Comment


        • Pai e jos in spatele stadionului. Pe ala il nimeresti sigur, e vizavi de Spitalul Judetean (la Tic Tac). Mai erau cativa colegi din Moinesti amatori la un moment dat, poate veniti odata ...
          L.E. Vezi si poza de la social group-ul nostru, poate te ajuta ca localizare.
          Last edited by nsa; 2 January 2009, 23:04.

          Comment


          • Vin si eu pe 11 ne vedem mai multi atunci ,vad ca ajung cei din Piatra inaintea la membri din Bacau.

            Comment


            • ne vedem duminica..
              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

              Comment


              • Originally posted by brutus View Post
                vad ca ajung cei din Piatra inaintea la membri din Bacau.
                Eu sper ca mai vin si membri din Bacau totusi. Daca nu, ii convingem
                Cristi, o sa fie cumva gata "chestiile" alea doua pana atunci?

                Comment


                • Sigur ajung si eu,doamne fereste de alte belele

                  Comment


                  • sunt prezent

                    Comment


                    • "Chestiile"........dap..sper sa nu uit sa le iau cu mine..)
                      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                      Comment


                      • Te sun sau iti dau un semn pe mess sambata seara / duminica dimineata sa nu uiti?
                        Ok, update la lista:
                        1. Eu
                        2. BC08VDS
                        3. oviliv79
                        4. brutus
                        5. cristi3775 (cred ca te bag in LC Bacau - vii mai des decat multi din Bacau )
                        6. .....
                        Haideti ca nu e cu limita de locuri

                        Comment


                        • NSA eu ti-am lasat un pm. De ceva vreme m-am mutat cu serviciul in cluj asa ca o sa fie cam greu pt mine sa vin la fiecare intalnire dar daca reusesc sa ajung in bacau in week-end o sa fiu si eu prezent la intalnire, asa ca rezerva-mi un loc te rog.
                          Last edited by Peter Pan; 9 January 2009, 14:59.

                          Comment


                          • Ok, din motivul asta nu te-am mai vazut la intalniri . Te asteptam oricand cu placere.
                            Deci ramane pe maine la ora 14 .... posibil sa am un set de suporti numere Logan Club disponibil pentru cine este interesat ...
                            Last edited by nsa; 10 January 2009, 19:05.

                            Comment


                            • am dat de naiba...am spalat masina..si mi-au inghetat franele

                              ce sa fac?..cu feonul?...daca nu rezolv maine...nu mai ajung la intalnire

                              Comment


                              • Ai tras frana de mana, nu?
                                Cel mai bine e cu aer cald, daca ai cum. Daca nu, lichid de spalat parbrizul de iarna, spray de dezghetat sau alcool tehnic turnat pe tamburi. In cel mai rau caz, apa calda, mers un pic cu masina si las-o apoi numai in viteza, fara frana de mana. Si repede, pana nu vine gerul de noapte
                                Last edited by nsa; 10 January 2009, 20:05.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google