Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ati avut chef de vorba azi, mi-ati dat de munca. Tzopescu, numai tu esti vinovat ca ai spus de vin Trebuie sa iti speli pacatele. Cu vin
    Hai cu lista de duminca la paispe la Bulevard
    1. KELBURTOS
    2. dan08 (daca nu imi bag masina in service maine nu mai vin). pana la urma cred ca vin oricum. trebuie sa-i fac niste poze bune noului membru si sa ne cunoasca pe toti din gasca.
    3. NSA
    4.

    Comment


    • Din pacate trebuie sa va anunt ca duminica lucrez , , asta e din pacate, la mine nu mai exista revelion, paste, craciun liber , cand ma nimereste de servici trebuie sa ma duc, ca nu lucrez la 8 h , sunt la tura de 24 h , las ca nu i bai , o sa vin duminica viitoare ,ca prind 1 duminica pe luna de servici si numai bine se mai linisteste si tulburelul pana atunci si facem o intalnire LC Bacau la vin , hai ca mai tinem legatura aici

      Comment


      • Asa mi ar placea , cu grila din asta ..

        Comment


        • KELBURTOS - mersi de ajutorul de azi cu stikerele
          nsa - mai poti face stikerul ala de ph 1 spate ? pe cand ai ceva timp liber ?
          ms

          Comment


          • Cu placere Sorine,deci in Bacau a mai aparut un logan stickerit.

            Comment


            • Originally posted by sor7n View Post
              KELBURTOS - mersi de ajutorul de azi cu stikerele
              nsa - mai poti face stikerul ala de ph 1 spate ? pe cand ai ceva timp liber ?
              ms
              Le am in calculator, problema e listarea undeva. Data trecuta nu am reusit sa facem asta in Bacau.

              Comment


              • Dami mie toate datele si ma duc eu sa le fac , am unde , sa mi spui cate ,da mi nr. tau de tel prin un pm si te sun eu maine si vb cum facem , ok ?

                Comment


                • Da, rezolvam daca poti sa le scoti undeva. Ideea e sa fie pe un material mai bun, de fapt ai vazut pe masini cu arata. Iti dau nr. pe privat si incerc sa ma joc cu sigla aia sa vad cum iese o combinatie cu negru.

                  Comment


                  • I-am dat eu nr.tau.Face in acelasi loc unde am facut eu siglele.

                    Comment


                    • nsa - ok, te sun maine si vb , vezi ce iesa , poate o colorezi tu gata , au materiale bune acolo , de calitate , ms
                      KELBURTOS - da tot acolo ma duc unde ti am spus , pe str.Energiei , ms

                      Comment


                      • Pentru chestia cu numarul ma duci gratis toata iarna la Buhusi
                        Daca se pricep acolo e foarte bine. sor7n, daca ai putea sa iei cumva de la mine un model sa vezi materialul ar fi bine, mai am de phase 2. Vine acusi si varianta ta de sigla, mai am putin
                        LE: Am rezolvat si cu siglele
                        Attached Files
                        Last edited by nsa; 15 October 2010, 22:31.

                        Comment


                        • Te sun si ne intalnim sa iau si model sa le arat la baieti cum trebuie sa iasa .Eu luni ma duc sa vorbesc cu aia ca azi cred ca este inchis si pana atunci sa zica care mai vrea si de ce fel si ce culoare , ca sa stiu cate sa le zic sa ne faca . Cele care le ati facut voi ce preturi aveau ? ca sa stiu sa negociez cu ei si la pret . Deci pana luni sa scrieti cei ce vor sigle si luni incercam sa le facem .

                          Comment


                          • datorita unor motive independente de vointa mea maine nu mai apar la intalnire.
                            sigpic

                            Comment


                            • Nu vrea nimeni sigle ph 1 sau ph 2 ?
                              contorirez sa stiu luni cate sa comand

                              Comment


                              • Daca tot facem, sa fie macar 10 seturi de phase 1 si 10 de phase 2. Vorbim maine la intalnire, intre timp inspectati-va siglele sa vedeti daca le inlocuiti sau nu.
                                Sorin, nu mi-ai spus pe ce microbuz esti, sa stiu de ce ma feresc pe drum

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google