Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai duminica daca vii Stefan mi le dai tu , daca tot ,, le ai dat jos ca nu ti placeau,,
    ca eu le vopsesc in culoarea masinii ,daca nu le gaseste Stefan mi le dai tu tzopescule , cand o sa vii la BC , apropo , tu cand vii ?
    ps. : sa mi spui daca le mai gasesti Stefane , ca sa stiu
    ms
    Last edited by nsa; 27 October 2010, 23:38. Reason: A mers forumul cu sorcova

    Comment


    • depinde de ala micu. sa vina el intai si apoi sper sa prind o fereastra cat de curand.
      Ratacit in spatiu...

      Comment


      • Am dat peste ele acum 2 zile intr-o cutie in balcon. Le scot sa le am in masina pentru duminica.
        LE: Le-am gasit, e una putin zgariata de la depozitare, iti pun o poza cu telefonul ca nu am camera incarcata.
        Imagine 0088.jpg
        PS: E cam frig afara

        Tzopescu, de cand il astepti pe ala micu, o sa vina cand te astepti mai putin. Se vede ca e baiat, sunt mai lenesi Oricum, benzina in masina si cauciucurile umflate, stii lectia
        Last edited by nsa; 27 October 2010, 23:36.

        Comment


        • - Da sunt ok Stefane, nu conteaza ca sunt putin ,,jjulite ,, ,eu oricum le vopsesc
          - Tzopescu sa vina cand vrea el , ca nu i bai, sanatos sa fie !!!

          Apropo , cat vrei pe ele Stefan ?
          Last edited by sor7n; 28 October 2010, 09:14. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • topescule, ia-le cu tine ca le vreau eu, te rog.
            Out of my mind! Back in 5 minutes!

            Comment


            • sorin da unde le vopsesti si cat te costa ?
              am si eu un set care vreau sa-l pun la mine da vopsite in culoarea masinii.

              Comment


              • Pai le vopsesc eu , am tot ce mi trebuie : primer plastic, spray cu vopsea la culoare si lac (spray) , ma descurc , ca am mai vospsit cate una alta.
                daca vrei te ajut intr o zi !

                Comment


                • da ...numai ca nu stiu unde gasesc vopsea pe nuanta mea (albastru marin)
                  tu de unde ai cumparat vopseaua?

                  Comment


                  • Pai gasesti magazinele de specific auto, marca ,, Policolor,, sunt bune si le poti gasi vizavis de Liceul Economic de langa Piata Centrala , peste drum de liceu sunt 2 magazine de auto , vezi ca la al 2 lea sunt mai ieftine decat la primul cu 5 lei sprayul .
                    Deschizi portiera din fata din dreapta si pe stalp jos e o eticheta neagra cu niste coduri , scriele pe alea de acolo pe o hartie si ceri de la vanzatoare albastru marine si vezi ca are un cos si ala o sa l gasesti si pe stalpul tau scris , la mine e PO010 , ceva de genul , te descurci sigur. Tinem legatura

                    Comment


                    • le iau...mie nu imi place cum vin asa ca sunt de dat oricum.
                      cred ca asta micu astepta sa treaca motiunea....acum mai asteptam (lenes ca tac'su ). acum o sapt avea cca 3.7 kg. o sa fie rupere
                      Ratacit in spatiu...

                      Comment


                      • Natural sau cezariana?
                        Originally posted by sor7n View Post
                        Apropo , cat vrei pe ele Stefan ?
                        Dai si tu vreo 5 pizza si 20 de cafele duminica si rezolvam problema
                        Serios, ce sa vreau pe ele? Si asa stau in casa de vreo 2 ani degeaba.
                        Sa nu uit, lista de prezenta:
                        1. NSA
                        2.

                        Comment


                        • Sa nu uit, lista de prezenta:
                          1. NSA
                          2.KELBURTOS[depinde de curse,sanse 50%]

                          Comment


                          • OK , te ai facut cu o cafea Stefane
                            ma trec si eu pe lista
                            3. Sor7n

                            Instructore , baga te rog poza aia de te am rugat azi , sa vada ochiul nostru cem arata o grila a la ,, Sageata.. tunn
                            Sa ne traiesti !
                            Last edited by sor7n; 28 October 2010, 21:55. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Lista de prezenta:
                              1. NSA
                              2. KELBURTOS[depinde de curse,sanse 50%]
                              3. Sor7n
                              4. dan08 - back on wheels
                              sigpic

                              Comment


                              • Na mai pus sageata nici o poza cu grila aia new

                                Mi a dat azi Stefan pleoapele, le am vopsit si le am pus pe masina , eu zic ca arata bine , dar astept si parerea voastra maine cand ne vedem .
                                ps. : mersi Stefan

                                Vedeti ca in seara asta se da ceasul inapoi cu 1 ora , ora 4 dim. Se face 3 dim. , asa ca aveti grija sa nu veniti maine prea devreme ....
                                Last edited by sor7n; 30 October 2010, 19:11. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google