Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BC08VDS View Post
    Saracul Ionut[peterpan],din prima poza vad ca are 3 maini si 3 picioare,oare ce-o fi patit?
    Unghi nepotrivit la poza

    Comment


    • love is in the "logan"
      BC-69-PAD,,,va saluta
      sigpic

      Comment


      • Ovidiu,am impresia ca tu ai fantezii sexuale cu loganul tau de-l iubesti asa tare.

        Comment


        • Daca imi dadea-ti un bip vineam in 5 min ,dar nu sunt obisnuit cu ora asta. Loganul lu GOGU e a unui baiat din Cleja si are o gramada de dotari mai ales electrice (senzori parcare,leduri peste tot ,muzici in portbagaj)dar nu am reusit sa vb cu el sa il atrag in club ca mai circula un prieten dea lui cu ea. Care mergeti la Galati?

          Comment


          • Eu si Stefan.

            Comment


            • Originally posted by BC08VDS View Post
              Ovidiu,am impresia ca tu ai fantezii sexuale cu loganul tau de-l iubesti asa tare.
              sa stii ca poate fi si asta...
              asa ca si nu mai spuneti la nimeni ca se simte prost omu
              si daca ma superi nu-i asa ca e

              Comment


              • ia mai lasati-ma in pace ce loganu meu
                Last edited by nsa; 8 June 2009, 18:20.
                BC-69-PAD,,,va saluta
                sigpic

                Comment


                • Macar fii sincer si recunoaste.

                  Comment


                  • Imi pare rau dar chiar nu am putut veni ultimele doua saptamani
                    Deci care e treaba duminica urmatoare? Plecati la galati?

                    Comment


                    • da, nsa si vds pleaca la galati. si eu cred ca iau o pauza duminica. poate ne intalnim peste 2 saptamani intr-un nr si mai mare, sa ne povesteasca cei doi cum a fost la galati.
                      sigpic

                      Comment


                      • aha cred ca ar fi cel mai bine
                        si daca ma superi nu-i asa ca e

                        Comment


                        • e ok, dar sa mai lasam cate ceva scris aici pe forum in astea 2 saptamani
                          BC-69-PAD,,,va saluta
                          sigpic

                          Comment


                          • fratilor pana la urma am gasit si folie autocolanta neagra si mata... daca veniti duminica o sa puteti vedea ce a iesit...ovidiu tu stai mai aproape poti sa treci si tu maine prin zona mea si ai sa vezi rezultatul si daca te intereseaza o sa iti lipesc si tie folie din aia...
                            Last edited by ioneluxxl; 11 June 2009, 14:34. Reason: greseli de scriere :D
                            si daca ma superi nu-i asa ca e

                            Comment


                            • Originally posted by tdan08 View Post
                              da, nsa si vds pleaca la galati. si eu cred ca iau o pauza duminica. poate ne intalnim peste 2 saptamani intr-un nr si mai mare, sa ne povesteasca cei doi cum a fost la galati.
                              Asta chiar e un motiv plauzibil sa faceti o pauza,v-ati scos,aveti motiv.chiulangiilor.

                              Comment


                              • Pai nu vezi, ii lasam un pic singuri si gata, au fugit
                                Poate ajung eu duminica pana in 7 in Bacau cu condica de prezenta ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google