Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gata petrecerea?

    Comment


    • Da,am ajuns la 18,30 acasa,acum ma dreg.

      Comment


      • La stadion era plin de autocare. Unii intrebau unde e Galatiul ....

        Comment


        • A fost Base' la Bacau.

          Comment


          • Am vazut, era toata Romania in Bacau.
            Trebuie warn ca nu ne-au cerut permisiunea sa parcheze autocarele la locul nostru de intalnire

            Comment


            • Ne-au afumat PD-L istii ! si ne-au luat si locurile de parcare ...pentru asta nu ii votez )
              Last edited by nsa; 2 November 2009, 16:28. Reason: Spell check

              Comment


              • Votati-ma pe mine.
                Last edited by nsa; 2 November 2009, 16:28. Reason: Spell check
                BC-69-PAD,,,va saluta
                sigpic

                Comment


                • ai votul meu

                  Comment


                  • este foarte usor sa-ti dai cu parerea, dar cand este un interes sa aduni cat mai multi membri...nu este frumos sa trimiti mesaje , pe privat, cu diferite ,,conditii'', cu ,,luari peste picior'', eu am tot interesul sa ne intelegem...dar din pacate, ca si in politica, sunt altii care fac legea...Ma scuzati ca am indraznit sa va intreb cate ceva...incerc, sper sa si reusesc, sa nu mai discut cu membrii logan club Bacau...Eu nu consider ca am gresit cu nimic, sunt multi cu care ma inteleg bine, nu din Bacau...din pacate...

                    Comment


                    • cristidedea dar cine te-a luat peste picior din LC Bacau?
                      Last edited by nsa; 2 November 2009, 21:49.

                      Comment


                      • Originally posted by cristidedea View Post
                        este foarte usor sa-ti dai cu parerea, dar cand este un interes sa aduni cat mai multi membri...nu este frumos sa trimiti mesaje , pe privat, cu diferite ,,conditii'', cu ,,luari peste picior'', eu am tot interesul sa ne intelegem...dar din pacate, ca si in politica, sunt altii care fac legea...Ma scuzati ca am indraznit sa va intreb cate ceva...incerc, sper sa si reusesc, sa nu mai discut cu membrii logan club Bacau...Eu nu consider ca am gresit cu nimic, sunt multi cu care ma inteleg bine, nu din Bacau...din pacate...
                        Daca tu crezi ca te-a luat cineva peste picior,da un nume.Interes sa adunam cati mai multi membri avem,dar tot la fel ne descotorosim de cei care nu stiu sa socializeze.Daca nu-ti placem e alegerea ta.

                        Comment


                        • cristidedea, "conditii" si "luari peste picior" nu am intalnit deloc si nu mi s-au impus niciodata in logan club bacau de cand am venit eu. daca tot ai o problema, te rog sa o spui pe fata, nu sa vii si sa spui lucruri generale pe care cei care nu sunt implicati in problema nu le cunosc. daca esti matur spune lucrurilor pe nume aici sa inteleg si eu ceva din supararea ta. asa, daca "tuni si fulgeri" aici si faci referire la anumite persoane sidaca tot nu vrei sa dai nume ar trebui sa-ti rezolvi problema in privat. daca tot ai decis sa scrii pe un forum public macar explica patania ta cu acel sau acei membrii care ti-au impus conditii, asa voi afla si eu de membrii care fac lucruri marsave. din punctul meu de vedere, cu mine nu cred ca ai avut ceva de impartit pt ca nu ne-am trimis mesaje in privat. deci astept o lamurire, daca nu, sper sa nu mai spui niciodata nimic e aici.
                          sigpic

                          Comment


                          • a venit, a venit iarna....

                            s-a asezat zapada peste logan club bacau

                            DSC06200.jpg
                            sigpic

                            Comment


                            • Lasa ca am dezgropat si eu masina dimineata. Nu stiu unde e chestia cu incalzirea globala ca eu nu o vad

                              Comment


                              • de cand asteptam iarna
                                sa se puna vreo 25cm zapada in seara asta ar fi ceva ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google