Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce prieteni ai si tu
    Vreo 50 de lei la dealer, dar cauta pe la Narcisa sau in targ ca o scoti mai ieftin.

    Comment


    • pai asa li se zic la astia care iti fac rau ;) mai nou apropo aveti grija la sigle ca se fura si din astea
      si daca ma superi nu-i asa ca e

      Comment


      • Vad ca fiecare cartier are preferintele lui,la tine antene la mine stergatoare.

        Comment


        • Cumpar f urgent 2 jenti de tabla de preferabil in jurul jud bacau sau in interior ofer intre 50-75 ron in funnctie de calitatea lor .tel 0745/282225-Razvan

          Comment


          • Avand in vedere ca le vrei urgent iti ofer eu celebra mea janta stramba la numai 100ron,usor negociabil.

            Comment


            • Originally posted by brutus View Post
              Cumpar f urgent 2 jenti de tabla de preferabil in jurul jud bacau sau in interior ofer intre 50-75 ron in funnctie de calitatea lor .tel 0745/282225-Razvan
              Ti-ai luat cauciucurile alea?

              Comment


              • Sorine vad ca sti preturile de la dezmembrari -adica cei ce vand lucruri furate care zic asteapta 3-4 zile ca primesc marfa-ins pretul nou e 150 ron asa ca nu se merita, oricum am rezolvat cu 2 cauciucuri tigar bune la 150 buc la dedeman . Oricat ati investi in cauciucuri se merita decat sa derapezi in altul si sa dai dublu plus servisurile care sunt pline de sarbatori.

                Comment


                • Lista pentru duminica (de principiu ultima intalnire pe 2009):
                  1. NSA
                  2.

                  Comment


                  • Am fost ieri dimineata pe ruta bacau-vaslui (pana in satu ruseni comuna plopana. de la autogara pana acolo sunt exact 56km) cu "cauciucele" din fabrica (folosite 3 ani +)
                    Am patinat la deal la secuieni(numai acolo am stat 30-45min) si prin inca vreo 2 zone...
                    Mi-am facut rezervare la impar de luni pentru dimineata asta la 8 si abia ma strecurat... o aglomeratie de nu-ti venea sa crezi(ca la toate vulcanizarile pe asa vreme)... Lucreaza foarte bine baietii si sunt foarte de treaba
                    Cu anvelopele noi (Dunlop SP Winter Sport m3) am plecat pe acelasi drum cu conditii putin mai grele (zapada mai batucita si pe unele zone sa format gheata) si pot sa spun ca se rupea zapada sub roti cand o turam... nu am ramas nicaieri impotmolit nici 2minute
                    Pe traseul facut azi si ieri vara fac 55min-1 ora dus-intors, ieri cu Kormoranele originale(tocite) 3 ore si vreo 50 minute (cam 4 ore)! ! ! si astazi cu astea de iarna mai putin de doua ore. Tot drumu dupa ce am trecut de podu peste siret pana la destinatie era acoperit cu zapada... cu dunlopurile imediat ce patinau putin rupeau zapada de sub roti deci cu aderenta is multumit 100% si la franare la fel
                    Diferenta se vede si anvelopele de iarna fac toti banii...
                    Last edited by ROLion; 16 December 2009, 12:36.

                    Comment


                    • eu cu kormoranele merg destul de bine. nu sunt tocite prea mult pt ca nu am rulat cu ele decat vreo 10.000 km in total si s-au pastrat destul de bine. oricum, dupa ce ies din iarna asta vreu sa-mi iau si eu exclusiv de iarna. kormoranele vreau sa le dau. si langa serviciul meu este o vulcanizare. erau vreo 10 masini la coada. nu inteleg de ce unii se lasa pana in ceasul al 12-lea. cauciucurile se schimba la venirea temperaturilor sub 5 grade, nicidecum la venirea zapezii. erau masini care aveau anvelope de vara si alea tocite si nici nu puteau pleca de pe loc. ieri la ora 14.30 mi-a luat 45 minute sa parcurg traseul energiei-mioritei-curtea de apel-mall-gheraiesti.

                      Lista pentru duminica (de principiu ultima intalnire pe 2009):
                      1. NSA
                      2. tdan08
                      sigpic

                      Comment


                      • maine s-ar putea sa intarzii vreo 20 minute. ma duc la film si se termina pe la 14.00.
                        sigpic

                        Comment


                        • Restul nimic? Hai ca s-au mai curatat strazile si e ultima intalnire pe 2009. Duminica viitoare nu vin ca ma puneti sa va dau de baut
                          Off: Mi-am luat 4 Michelin Alpin, dar abia luni le montez

                          Comment


                          • i'm in.
                            Out of my mind! Back in 5 minutes!

                            Comment


                            • strada spre buhusi astazi era uscata, asa ca nu este graba cu cauciucurile.
                              sigpic

                              Comment


                              • Vin si eu.Sper sa scot golanul din zapada,unde zace de cateva zile,daca nu,vin cu un opel[al sefului].

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google