Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • maine nu servesc cafeaua cu voi. este singura mea zi libera si am multi de vizitat si multa mancare de carat.
    sigpic

    Comment


    • Inseamna ca maine o sa beau doua cafele de la Stefan,beau si portia ta

      Comment


      • mie imi place ciocolata calda. cafea nu am baut de prin liceu, nu-mi place.
        sigpic

        Comment


        • Baieti...de fapt dragi bacauani...pentru cine ma cunosc...aveti grija maine la anumite persoane...sa nu se sustraga de la fapte...va multumesc.
          Last edited by valeriuciprian; 26 December 2009, 22:18.
          sigpic

          Comment


          • Daca e vorba de Stefan,am eu grija sa-i golesc portofelul.Cred ca am sa vin fara masina.

            Comment


            • am avut noi grija. pana atunci priviti asta. imi asum toate meritele...

              Tackfilm interaktiv tackfilm, där man kan göra sig själv till hjälte. En kampanj från Radiotjänst i Sverige 2009. Besök oss och gör en tackfilm video nu!


              tare, nu?
              Out of my mind! Back in 5 minutes!

              Comment


              • La multi ani! celor ce isi serbeaza ziua numelui si nu numai...

                Comment


                • Originally posted by sageata View Post
                  am avut noi grija. pana atunci priviti asta. imi asum toate meritele...

                  Tackfilm interaktiv tackfilm, där man kan göra sig själv till hjälte. En kampanj från Radiotjänst i Sverige 2009. Besök oss och gör en tackfilm video nu!


                  tare, nu?
                  Poti sa-mi faci rezumatul,n-am avut rabdare sa ma uit pana la sfarsit.

                  Comment


                  • Cam asta a fost pe 2009. Sa ne vedem cu bine la prima intalnire din 2010.

                    Comment


                    • A fost frumos si astazi,cand am intrat in cafenea aveam masinile curate si cand am iesit erau pline de zapada.Drum bun si sper ca nu faci ca Raducioiu si sa vii cu accent de maramuresean.

                      Comment


                      • No amu shazi bland. Ashe ma stii tu pa mine?

                        Comment


                        • Ai grija de lanturi ca-s virgine.Tu le faci rodajul.Drum bun fara evenimente.

                          Comment


                          • Sper sa ti le aduc inapoi la fel de virgine. Numai de montat lanturi nu am chef, sper sa nu fie cazul. Am uitat sa iti cer si lopata (sa pocnesc ursul peste ceafa daca se da la mine)

                            Comment


                            • iti dadeam eu bata de baseball, dar mai bine faci pe mortul vezi poate iesi la primavara de pe acolo la cat de capricioasa e vremea.
                              sigpic

                              Comment


                              • In loc sa imparti mancare prin Bacau trebuia sa vii sa-i dai bata.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google