Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lasa nu mai cere tu atatea daune ca si pe mine m-au prins cand eram imbracat in arab cu colac si prosop pe cap...
    sigpic

    Comment


    • Stiu, am vazut. Lasa ca aveai si tu poza pe messenger

      Comment


      • Originally posted by nsa View Post
        Solicit daune morale pentru atingerea integritatii si defaimarea imaginii publice
        Si nu pot sa ii dau rosu .... sau macar un galben
        solicit daune morale pentru afisarea de imagini macabre (din cimitir) care au dus la tulburari psihice asupra mea...
        Out of my mind! Back in 5 minutes!

        Comment


        • Ala e cimitirul vesel din Sapanta De asta n-ai venit la cafea, te-au socat imaginile?

          Comment


          • mai mult de atat... mi-ai dat niste idei
            Out of my mind! Back in 5 minutes!

            Comment


            • Astazi am primit interfata comandata de pe forum. Am incercat eu cateva chestii pe masina si a fost chiar interesant. Insa am o intrebare. Am incercat sa activet inchiderea usilor dupa o anumita ziteza atinsa (functia CAR). Rezultatul: mumu... nu face nica. In afara de faptul ca trebuie bifat "oui" in uch mai trebuie trase ceva fire?

              Comment


              • din cate stiu eu la activarea acestei functii nu trebuie tras niciun fir. totusi trebuie activata si de la masina. se tine apasat continuu butonul de blocare a usii vreo 5-10 sec pana se aude un bip. pt dezactivarea ei se apasa pe butonul de deblocare tot atatea secunde pana se aude un bip.
                cat te-a costat interfata?

                un fir stiu ca trebuie la activarea stergatoarelor cand speli parbrizul.
                Last edited by dan08; 5 January 2010, 19:52.
                sigpic

                Comment


                • Aha. acum merg pana la masina sa vad ce pot face. Interfata m-a costat 150 ron. E misto numai ca trebuie sa ma obisnuiesc cu programul.

                  Comment


                  • poate o aduci la intalnirea viitoare sa vad si eu despre ce e vorba.
                    sigpic

                    Comment


                    • Duminica nu pot veni. Sunt de serviciu. Dar ne putem intalni intr-una din zilele astea.

                      Am fost la masina. Am tinut apasat si nimic.Trebuie sa ma mai documentez.

                      Comment


                      • nu-i graba. ne intalnim noi pana la urma intr-o duminica. daca nu-ti reuseste, intreaba-l pe ssilvviu din roman. el se ocupa de asa ceva de multi timp si este intotdeauna foarte amabil.

                        sigpic

                        Comment


                        • Mersi mult de link. Oricum mai fac ceva spaturi sa vad ce vrea soft-ul ala de la mine sau ce vreau eu de la el.

                          Comment


                          • Pentru activarea incuierii portierelor trebuie tras un fir si apoi activare din DDT, uite aici (pct.1). Chestia cu 5 secunde pentru activare nu merge la modelele mai noi, parca la cele de pana in 2006 era valabil. Poate vii cu jucaria odata la intalnire

                            Comment


                            • Ia uitati ce chestii misto putem activa/modifica in uch. E interesant chestia cu centura necuplata. Oare de unde pot lua niste cuple care au senzori?
                              Attached Files
                              Last edited by nsa; 7 January 2010, 00:36.

                              Comment


                              • Se pare ca merg de Megane daca nu ma insel. Si cred ca am auzit o varianta si de Cielo. E bine sa se potriveasca centura in cupla, sa nu schimbi totul ca e mai complicat. Plus de asta, trebuie trase fire in uch din cuple. Plus de asta pe scaunul din dreapta nu ai senzor de greutate, deci ori pui doar la sofer, ori in dreapta cand esti singur pui centura ...
                                Cele de export au, pentru ca sunt obligati de legislatie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google