Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • din ciclul "misoginii" va prezint doua vorbe:

    - femeia e o comoara, si ca orice comoara, ea trebuie adanc ingropata.
    - daca lui Dumnezeu ii placeau femeile, avea si el una macar.
    Out of my mind! Back in 5 minutes!

    Comment


    • Bacaul mereu surprinzator. Atentie la gropile acoperite de zapada, ca acoperite de ciment nu se pune problema la noi.
      [ATTACH]144644[/ATTACH] [ATTACH]144645[/ATTACH] [ATTACH]144646[/ATTACH]
      Cu 7 colegi nu am reusit sa o miscam, noroc de un tractor de la firma.

      Comment


      • my god!!! ce "noroc" pe capul tau. dar ce cautai pe acolo?? in ghetou strada era mai in spate. tu de ce ai intrat printre blocurile de nefamilisti (sau indieni)? faceai offroad?? sau ti-ai luat apartament in zona rezidentiala? ce-mi plac glumele mele. acum serios, sper ca totul e ok. masina cum se prezinta?
        Last edited by dan08; 21 January 2010, 13:29.
        sigpic

        Comment


        • Am avut treaba in zona si am parcat, la iesire a fost problema. Da, masina e ok la prima vedere.

          Comment


          • poate era o parcare subterana si tu nu ai vazut intrarea
            sigpic

            Comment


            • aia e parcare lateral-oblica, ce stiti voi?
              Out of my mind! Back in 5 minutes!

              Comment


              • Buna ideea ta de a face reclama la club gratuita da nu trebuie sa exagerezi cu sacrificarea masinii pentru asta, plus ca la interviul de pe 1 tv trebuia so bagi din top cum ca noroc ca faci parte dintro comunitate unita si ai chemat membrii clubului si cu ajutorul lor ai reusit sa iesi cu bine......bla...bla.....
                Sefu da nu trebuie sa iti sacrifici masina ca sa faci reclama la club si apropo in interviul de la 1 Tv trebuia so bagi din top cum ca noroc de apartenenta la LC ca ai chemat imediat membrii si te-au scos imediat sarindu-ti in ajutor ....bla....bla.....
                Last edited by nsa; 21 January 2010, 23:35.

                Comment


                • M-am chinuit eu, ce stiti voi? Totul pentru club Departamentul IT a fost la putere azi (si tractorul de la firma).
                  Era doar Ovidiu prin zona, de fapt masina lui. Apropo, nu e nevoie sa lasi nr. de telefon in masina acolo unde parchezi. Nu se ia nimeni de tine. Si daca da, ma chemi pe mine
                  Aici e stirea de pe 1tv.
                  Last edited by nsa; 22 January 2010, 00:25.

                  Comment


                  • concluzia...... e bine sa nu ajungi niciodata la medic
                    Last edited by dan08; 21 January 2010, 23:50.
                    sigpic

                    Comment


                    • Cam da, dar in cazul asta tu ar trebui sa iti schimbi serviciul

                      Comment


                      • In detaliu la poza 2 se vede ca mai aveai pregatita o varianta de rezerva ca doar nu iti aducea ala butelia degeaba ,insa trebuia sa ceri culoar de zbor de la aeroport ca tot ai pile la avioane Lasand gluma ai patit ceva la masina ca s-a infipt un pic,oricum daca ai vrut sa vina mai multi baieti duminica cu siguranta sti sa fi convingator.

                        Comment


                        • Da, pai cu butelia aia pusa eventual sub rezervor cred ca aveam sanse sa o scot . Culoar de zbor cred ca era, nu pleca nimic de la noi la ora aia. Oricum ajungeam in partea cealalta, adica spre CET Noroc ca am centrala, ca sigur imi taiau caldura daca vedeau stirea
                          Masina e in regula, or fi ceva zgarieturi sub spoiler dar nu se vede nimic acum. La prima spalare imi dau seama

                          Comment


                          • Originally posted by nsa View Post
                            Bacaul mereu surprinzator. Atentie la gropile acoperite de zapada, ca acoperite de ciment nu se pune problema la noi.
                            [ATTACH]144644[/ATTACH] [ATTACH]144645[/ATTACH] [ATTACH]144646[/ATTACH]
                            Cu 7 colegi nu am reusit sa o miscam, noroc de un tractor de la firma.
                            Stefane...nu stiu dar am vaga idee ca si tie iti place sa apari pe sticla...e a doua oara...spune ca nu-i asa...cum de au ajuns aia de la televiziune asa repede...o sa spui ca postul lor e la parterul unui bloc din apropiere...ca si asa nu cunosc zona
                            Concluzie...cauciucurile de iarna dauneaza pentru ca te avanti in locuri unde ceilalti cu pingele nu au curajCred ca este cazul ca iti montezi un sonar pe masina

                            Acum serios...ai ceva pagube la masina?
                            sigpic

                            Comment


                            • Aia era reclama mascata la club, nu vezi ce spirit de sacrificiu? Imi bag masina in groapa sa apara logo-ul pe sticla
                              Buna treaba cu sonarul, eu ma gandeam la un GPS dar se pare ca nu mai e de actualitate
                              Masina e ok, era interesant de filmat cand ma tragea tractorul. E bun si dieselul la ceva
                              Last edited by nsa; 22 January 2010, 09:53.

                              Comment


                              • ... nici gropile nu mai au loc pe strada ...

                                Ce ma? Ti-ai luat strada? Asa va trebe ma, voi astiea cu masini scumpe ... 'ratzi voi sa fitzi de jmecheri ...
                                Ma, da' durerea ta care este? Ca ai pierdut o ora sau ca ai dat cu burtica de asfalt? Ca nu m-am prins.

                                Serios acuma, ma bucur ca masina n-are nimic. Tu esti OK? Du-te sa te vada un psiholog, ceva ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google