Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • noi ne luam dupa soare
    sigpic

    Comment


    • Ai dreptate,sunt multi 'indieni' in Buhusiland,le-ai deprins obiceiurile?Daca se simte ofensat vreun buhusean,il rog sa ma scuze si sa ma injure.
      Last edited by KELBURTOS; 30 January 2010, 17:54. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • nu cunosc niciun buhusean. eu am buletin de bacau.
        sigpic

        Comment


        • Aaa,n-ai mutatie,o sa te torn la politie.O sa uiti de 'ala rosu'.
          Last edited by KELBURTOS; 30 January 2010, 18:02.

          Comment


          • la politia bacau nu ma deranjeaza, sunt de-ai mei.

            PS- da`ce activi suntem noi doi. nu mai este nimeni activ? restul sunt pasivi? (pe forum)
            sigpic

            Comment


            • Stefan se indrepta pe la 13,00 spre Buhusiland,Cristi si-a scos golful din service,Razvan e la un sprit,Ovidiu canta in corul bisericii,Mihai pazeste masina in service,de restul numai zic.

              Comment


              • si pan la urma eu merg cu cineva?

                Comment


                • cum sa nu mergi. vino la 14 la stadion si ne organizam acolo. dupa cum spunea sorin, lumea a avut treaba si nu prea a intrat pe forum, asa ca nu ti-am raspuns decat eu.

                  PS- tu nu ai somn?sper ca nu vei dormi pe drum sau la intalnire.
                  sigpic

                  Comment


                  • Sper sa plecam pe la 14,10 sa am timp sa iau toarta de la munca ca termina la 14,05 ca oricum Sorin nu face mai mult de 45 min pana la Onesti asa ca fiind primu ajungem la timp,totusi poate mergem in coloana ca sa fie frumos. mai vb la tel.

                    Comment


                    • Bine Razvane ,te asteptam.Pentru treaba asta platesti cafeaua la Onesti.

                      Comment


                      • vin. am postat. deci mai sunt si eu.
                        Out of my mind! Back in 5 minutes!

                        Comment


                        • poze de la onesti

                          atasez cateva poze si pe forumul nostru, cu instantanee interesante.

                          DSC06284.jpg DSC06286.jpg DSC06293.jpg DSC06310.jpg DSC06321.jpg DSC06331.jpg DSC06354.jpg DSC06355.jpg
                          DSC06358.jpg DSC06359.jpg DSC06363.jpg DSC06373.jpg DSC06374.jpg DSC06379.jpg
                          Last edited by nsa; 31 January 2010, 21:58.
                          sigpic

                          Comment


                          • Salutare!
                            In primul rand cer scuze baietilor din Bacau(in special lui Sorin) pentru atitudinea de "strut".As avea destule explicatii pentru asta(computer prajit de 3luni, etc.), dar nu mai conteaza, acum i-mi fac mea culpa.
                            In al doilea rand i-mi vine sa ma palmuiesc ca n-am stiut de intalnirea din Onesti, dar sunt optimist ca vor mai fi si altele.
                            Oricum "i am back in business" si sper sa ne vedem la urmatoarea intalnire a loganistilor din Onesti, numai sa anuntati data, locatia si ora.
                            Abia astept sa ne cunoastem.

                            Comment


                            • Inceputul e greu, puteti stabili intalniri saptamanale intre voi. Probabil vor mai fi si vizite si oricum va asteptam pe la noi cand aveti ocazia.
                              Oare de ce ma dor ochii cand ma uit la pozele alea?

                              Comment


                              • Vezi ca aia doi chelbosi sint si burtosi,cam la 100 de kile de fiecare.Cred ca te facem sandwichi duminica.

                                Originally posted by giovany_cjcr View Post
                                Salutare!
                                In primul rand cer scuze baietilor din Bacau(in special lui Sorin) pentru atitudinea de "strut".As avea destule explicatii pentru asta(computer prajit de 3luni, etc.), dar nu mai conteaza, acum i-mi fac mea culpa.
                                In al doilea rand i-mi vine sa ma palmuiesc ca n-am stiut de intalnirea din Onesti, dar sunt optimist ca vor mai fi si altele.
                                Oricum "i am back in business" si sper sa ne vedem la urmatoarea intalnire a loganistilor din Onesti, numai sa anuntati data, locatia si ora.
                                Abia astept sa ne cunoastem.
                                Treaba cu ascunsul nu se referea neaparat la tine,sunt altii care si-au pus coada intre picioare pe ultima suta de metri.Am vazut ca tu n-ai mai fost pe forum de prin noiembrie.Tu esti un personaj aparte cowboyule.Sper ca stii de gluma.Incearca impreuna cu Lorenz sa faceti ceva in Onesti,vizavi de club.Bafta si astept urmatoarea intalnire comuna.
                                Last edited by KELBURTOS; 1 February 2010, 21:20. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google