Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • las ca autocolantele noastre nu se incadreaza . poate doar parasolarul lui sorin si stickerul cu plm ))
    Ratacit in spatiu...

    Comment


    • Sorine ai mai vorbit de stikarul ala de ph 1 pt. spate ?
      se aude ceva?

      Comment


      • Cel cu sigla LC Bacau sau cu loganclub.ro? Ca sigle nu mai am decat niste resturi de phase 2, trebuie sa mai comandam.

        Comment


        • Nu vreau cu sigla de Logan club Bacau ,sa o pun pe spate la capota in locul semnului de la ,,Dacia,, cel original albastru , de ph 1
          Se poate rezolva ? pe cand si cat face ?

          Comment


          • Sigle cu LC Bacau de phase 1 adica asta nu mai am. Nu am mai avut nici pentru mine dupa ce mi-am schimbat siglele furate. Cu loganclub.ro posbil sa aiba Sorin, streseaza-l . O sa dam comanda de sigle ca tot avem nevoie. Sper sa ajung si eu duminica sa vorbim.
            Last edited by nsa; 12 October 2010, 23:24.

            Comment


            • I-am aratat duminica ce stickere am.

              Comment


              • Da , mi a aratat omul nu are , nu i bai , pe cand mai faceti altele..
                Ia dati va cu parereea care din cele 3 foto arata mai bine ?
                astept parerile voastre , ms
                Attached Files

                Comment


                • A 3-a poza as spune, dar ar trebui sa renunti la si la v-ul cromat ca parca nu se combina.

                  Comment


                  • daca te hotarasti sa renunti la v-ul cromat vorbim...poate ma ai de client sau de milog . intr-adevar, daca te hotarasti sa colantezi si capota si zona din jurul cromului, arata mai bine fara cele 2 elemente cromate si poate cu o grila din plasa neagra
                    Ratacit in spatiu...

                    Comment


                    • A treia poza.Hai cu lista de duminca la paispe la Bulevard
                      1.KELBURTOS

                      Comment


                      • Hai cu lista de duminca la paispe la Bulevard
                        1. KELBURTOS
                        2. dan08 (daca nu imi bag masina in service maine nu mai vin). pana la urma cred ca vin oricum. trebuie sa-i fac niste poze bune noului membru si sa ne cunoasca pe toti din gasca.
                        Last edited by dan08; 14 October 2010, 20:06.
                        sigpic

                        Comment


                        • Asa te vreau nea Dan.

                          Comment


                          • eu unul bag scuza ca in orice moment poate sa sara dopu'. cunoscatorii stiu de ce. cu toate ca sambata am drum rapid care trece si prin bacau. tb sa ma duc la tzeare sa iau vinu' ca o sa am nevoie
                            Last edited by tzopescu; 14 October 2010, 21:17.
                            Ratacit in spatiu...

                            Comment


                            • Cand o sa devii tatic,prima sarcina e sa trimiti 2 litri de vin fiecarui membru loganist bacauan[mie si lui brutus cate 5 litri pentru degustat].

                              Comment


                              • neata , si eu vreau o damingeana de vin tzopescu , pe cand vin in noiembrie
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google