Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by nsa View Post
    Cartea de identitate vine cam in doua saptamani de la ridicarea masinii si cu ea mergi la RAR pentru secretizare.
    Eu am primit c.i.v -ul masinii gata secretizat, deci nu am mai fost la RAR.

    Comment


    • Originally posted by tdan08 View Post
      salut si eu membrii logan club bacau. sunt nou pe aici, acesta fiind al doilea post. sper cat de curand sa ma alatur si eu voua la o intalnire logan club in bacau.
      Ar fi bine sa vii pentru ca ma simt in inferioritate cu Ph2,te rog nu ma lasa singur
      Last edited by nsa; 3 May 2009, 13:18.

      Comment


      • Slabuta intalnirea de astazi, desi nu prea a fost vreme de deplasari. Sa vedem pe 10 mai cati suntem. Pana atunci continuam discutiile pe topicul dedicat, adica aici.

        Comment


        • fratilor scuzati-mi inactivitatea saptamanile astea am fost cam ocupat...crearea atestatului (ca na e criza si de unde bani sa cumparam unu)plus ca am intrat in febra tezelor si a simularilor asa ca o sa am cam doua saptamani de foc ...a si pe 11 mai am teza la info cu ocazia implinirii unui an asa ca urati-mi succes..si sa nui uit(am bacul (()
          si daca ma superi nu-i asa ca e

          Comment


          • De teze si bac se pare ca o sa scapi cu ajutorul grevei profesorilor ....
            Acum serios, iti dorim succes si te asteptam din nou la intalniri, dar cu rugamintea de a participa pe 10 mai la intalnirea de 1 an, te relaxezi putin inainte de teza si poate te ajut si cu ceva la info daca e nevoie.

            Comment


            • hai ioneluxxl,e pe 10 intalnirea,poti sa vii
              BC-69-PAD,,,va saluta
              sigpic

              Comment


              • am venit de la dentist, uitativa la poze, dativa cu parerea
                Attached Files
                BC-69-PAD,,,va saluta
                sigpic

                Comment


                • Uite asa isi face omul tuning fara sa vrea
                  E bine dar ar fi trebuit sa vopsesti plasa cu negru.

                  Comment


                  • am si transpirat , o ora a durat toata manopera,"singurel",am fost harnic,

                    ma gandeam la o vopsea albastra
                    Last edited by ovidiu_bc; 4 May 2009, 23:47. Reason: Automerged Doublepost
                    BC-69-PAD,,,va saluta
                    sigpic

                    Comment


                    • Cred ca arata mai bine asa,vezi cum o mai "atingi",numai asa iti restilizezi masina.

                      Comment


                      • ce dintisori albi are sincer ar merge la culoarea masinii sau daca nu un negru metalizat ceva care sa o puna in evidenta si apropo unde ai lucrat ca zona imi pare cunoscuta
                        si daca ma superi nu-i asa ca e

                        Comment


                        • unde am gasit si eu inbusuri cu stea, ca eu nu mi-am luat
                          BC-69-PAD,,,va saluta
                          sigpic

                          Comment


                          • Bine ca ti-ai pu gratarul ca avem duminica la ce sa facem micii ,asta daca nu ta duci iar pe la animatoare iar , vezi daca nu vii iti schimbi si parbrizu avem noi grija asa ca sa vezi gagicile mai bine.

                            Comment


                            • Chiar ca merge numai bine plasa aia pentru mici

                              Comment


                              • perfect ... dar ai grija sa nu mai iei vre-un caine sa vreo mata ca nu vrem mici cu blana
                                si daca ma superi nu-i asa ca e

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google