Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pentru toti care au stiut sa sarbatoreasca cum nu se poate mai frumos implinirea unui an de cand s-au pus bazele Clubului Logan Bacau, multe bucurii si impliniri!!!
    La multi ani ... si multi kilometrii fara incidente!!!

    Comment


    • Multumim de urari si chiar daca e cam greu,cativa km,te asteptam la intalniri.

      Comment


      • La Multi Ani logan Club Bacau, tot ce va doriti si multi km fara incidente.
        Eu sant din Onesti mai greu ajung acolo dar poate este cineva din Onesti ?

        Comment


        • kmi27,onestean de-al tau

          Azi am facut remaparea la diesel tuning
          Last edited by KELBURTOS; 12 May 2009, 19:41. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • se simte diferenta?
            BC-69-PAD,,,va saluta
            sigpic

            Comment


            • De simtit se simte dar ploua torential si n-am putut s-o forjez prea tare.

              Comment


              • si la consum e diferenta?
                BC-69-PAD,,,va saluta
                sigpic

                Comment


                • chiar ca si eu sunt curios e vorba de +20Cp(iepe ca sa indarate caii)si+ 50Nm la cuplu.... ar trebui sa zboare pe strada
                  si daca ma superi nu-i asa ca e

                  Comment


                  • Cred ca exagerezi,de la 75cp ajungi la maxim 82,20cp poate la motorina sau la 1,6.La 1,4 in niciun caz.

                    Comment


                    • nu s-a documentat bine
                      BC-69-PAD,,,va saluta
                      sigpic

                      Comment


                      • de fapt am ajuns la 150cp dar nu vreau sa ma laud asa ca nu va spun ca am 150cp

                        Comment


                        • Ma refeream la diesel nu la benzinar se poate observa de exemplu la un motor de 65-75Cp ca dupa reampare se ajunge undeva pe la 85-95 cp si o crestere a cuplului motor de pana la 50Nm astea sunt date verificate
                          Si la benzinar 1.4 o crestere de 7-10Cp si al cuplului de 8-12Nm
                          A si scuze nu am observat ca ai benzina am vazut Diesel Tuning si mi-a fugit mintea la motorina
                          Last edited by nsa; 13 May 2009, 22:10. Reason: Spell check
                          si daca ma superi nu-i asa ca e

                          Comment


                          • Hai ca te-am iertat.

                            Comment


                            • Originally posted by ioneluxxl View Post
                              a si scuze nu am observat ca ai benzina am vazut Diesel Tuning si mi-a fugit mintea la motorina
                              Vezi daca nu mai vii la intalniri? Ai uitat ce motorizari avem

                              Comment


                              • buna asta, buna
                                BC-69-PAD,,,va saluta
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google