Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnirea de maine se tine tot la ora 18. Sa-mi spuneti cine merge la Galati pe 14 iunie, eu si Sorin mergem de pe 13 cu cazare.
    Si apropo, sa vedem "bestia" lui VDS

    Comment


    • "Bestia" de 150cp sau cea de 80 si ceva cp?

      Comment


      • Aia de 150 clar, asa ai spus. Facem teste, daca nu are 150 .... luam masuri

        Comment


        • sa stii ca asa e si daca maine e frumos afara presimt ca am sa fiu pieton ca na e zi de gratar...si nu cred ca este cineva care ma poate contrazice aici cu totii stim ca dupa un mic merge automat si o bere ,doua (din pacate politisti nu vor sa intelega asta )
          si daca ma superi nu-i asa ca e

          Comment


          • In concluzie vine maine cineva la 18? Ca dimineata sunt plecat din oras si sa stiu daca ma intorc pana in 6 sau nu. Colegii noi, ceva?

            Comment


            • Pentru colegii noi mai sigur veniti pe la 18,30

              Comment


              • Tu vrei sa ma uit singur dupa porumbei o jumatate de ora, nu?

                Comment


                • M-am referit la cei care vin pentru prima data la intalnire nu si la cei care ne cunoastem,sa nu aiba ei surprize sa vina mai devreme si sa plece crezand ca suntem neseriosi.

                  Comment


                  • Eu vin mereu la timp, sunt punctual

                    Comment


                    • Si eu la fel,dar mai sunt altii care intarzie cateva minute sau cateva saptamaniHai ca le-am zis-o,sper sa n-o iau pe cocoasa maine

                      Comment


                      • he he e frumos afara deci ma gasiti pe insula la un gratarel...azi cred ca o sa ajung in calitate de MEMBRU pieton asta daca nu beu prea multicel ... am sa incerc sa ma abtin de la berica si vinisor dar sa stiti ca tentatia e foarte mare
                        si daca ma superi nu-i asa ca e

                        Comment


                        • eu, dupa cum am promis, vin azi, ca deja am intarziat cateva... saptamani.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nu era vorba de tine sau de altii care nu au fost niciodata la intalniri ci de cei care au mai venit la intalniri si apoi au uitat sa mai vina.

                            Comment


                            • adica ce vrei sa zici...eu acum ar trebui sa ma simt prost...fara masina nu prea ii vad rostul venirii...desi sunt foarte curios sa vad bestia
                              si daca ma superi nu-i asa ca e

                              Comment


                              • Poze de azi, in prim plan cu noul membru - tdan08 in timpul "botezului" - aplicarea stickerului.
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google