Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nici eu nu am pus strop de bautura in gura ci direct in vena . E mai bine pe la 14, ca dimineata trag o fuga prin targ sa vad si eu ce preturi mai au carutele.

    Comment


    • la multi ani tuturor, sa aveti un an bun cu multi km si fara evenimente, sper sa fie valabil si pentru mine, ne vedem pe duminica
      BC-69-PAD,,,va saluta
      sigpic

      Comment


      • la mult ani!!! tuturor daca sunt treaz dau si eu maine prin parcare desi cred ca e prea putin probabil ... am sa trag o bauta buna maine ca deacuma vin sesiunile ( au sa-mi trag colegii-n natiune )
        si daca ma superi nu-i asa ca e

        Comment


        • Gata, am aterizat cu bine acasa. Viitura am lasat-o in urma . Ne vedem maine la cafea (Sorin e sef, eu doar cu prezenta ) - sa iti aduc si lanturile sunt tot virgine.
          Buna palinca pe acolo. Restul mai incolo. Ce m-a dezamagit: tot drumul n-am vazut nici o masina de la club

          Comment


          • bine ai revenit printre noi.
            la numaratoarea paralela a iesit ca sorin e sef maine. vedem de maine incolo dupa renumararea voturilor.
            sigpic

            Comment


            • Lasa ca te prind eu maine,faci misto de mana dreapta a sefului?

              Comment


              • abia astept sa ne vedem maine. nu ne-am mai vazut de ..... anul trecut. abia daca va mai stiu.
                sigpic

                Comment


                • Uite si dovada ca am fost acolo
                  Attached Files

                  Comment


                  • ai fata de maramuresean. iti mai trebuie o vioara in mana. in poza esti prea oficial. daca aveai caciula putin mai mare, puteai sa imiti o garda de la palatul buckingham.

                    LE - acum am vazut ca aveai o vioara in mana ... pune poze cu peisaje. de tine si masina ta sunt satul.
                    Last edited by dan08; 2 January 2010, 21:51.
                    sigpic

                    Comment


                    • Peisaje ...

                      N-am prea multe ....
                      Attached Files
                      Last edited by nsa; 3 January 2010, 00:06.

                      Comment


                      • bune si astea de la cimitir. poze cu morti nu ai?
                        Out of my mind! Back in 5 minutes!

                        Comment


                        • Ai lipsit de la cafea, intrebau chelneritele de tine ...
                          Tu vrei sa ma lege aia sa nu vin acasa, cum sa distrug mormintele sa fac poze?

                          Comment


                          • El si vladrehau au fost schimbul2,au ajuns acolo cand am ajuns eu acasa.

                            Comment


                            • Asta e poza de avatar
                              sigpic

                              Comment


                              • Solicit daune morale pentru atingerea integritatii si defaimarea imaginii publice
                                Si nu pot sa ii dau rosu .... sau macar un galben

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google