Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • chiar vrei sa te bazaie cand nu ai centura pusa? toti cei care au masini cu averizare de centura necuplata nu stiu cum sa faca sa scape de leduri si bipurile enervante. eu as vrea sa-mi dezactivez stergatoarele atunci cand spal parbrizul.
    sigpic

    Comment


    • Mie chiar mi-ar placea sa bazaie uch-ul, ca mereu tre sa urlu la sotie sa isi puna centura. Acu s-a mai obistnuit. Dar e o chestie interesanta zic eu. Si cand sunt singur o cuplez si pe aia de la pasager ca doar nu cere de mancare.
      Cu interfata asat am insa o problema: nu imi vede abs-ul si airbag-urile. Tre sa vad ce are de nu le vede.
      Last edited by nsa; 7 January 2010, 00:49.

      Comment


      • E un buzzer care teoretic face scandal, plus led-ul din bord care se aprinde. Exista si varianta unui senzor de greutate in dreapta dar mi se pare ca trebuie schimbat scaunul si nu stiu daca merita.
        Ai grija ce activezi pe acolo poate il faci avion

        Comment


        • fa tu experiente pe masina ta si daca totul e ok si nu o strici, ne rezolvi si noua, apoi, cate ceva pe la masini noi, deocamdata, suntem in expectativa si observam ce se intampla in laboratorul brainiacs oare face bum???
          sigpic

          Comment


          • Chiar ca brainiacs. Era la emisiunea aia o sectiune de genul straluceste sau explodeaza. Sa vedem la mine ce se intampla...
            Va dati seama ca nu o sa ma bag mai mult ca dupa aceea o sa mer cu bicicleta.
            Stefan, vad eu ce activez, poate o fac sa mearga cu apa.)
            Last edited by nsa; 7 January 2010, 01:07.

            Comment


            • La asta ma bag si eu, chiar si apa minerala daca e

              Comment


              • duminica nu am vrut sa va contrazic, pt ca nu eram 100% sigur, dar azi mi-am amintit si tin sa va contrazic. orasul agnita nu este nici in brasov, nici in mures. este in sibiu.


                PS - bacu - agnita 290 km =D
                Last edited by dan08; 8 January 2010, 11:23. Reason: Automerged Doublepost
                sigpic

                Comment


                • Merge la 1.5 dci elf evolution 5w40?
                  Last edited by nsa; 8 January 2010, 22:32.

                  Comment


                  • Ca si caracteristici, e ok. Referitor la marca, sunt multe pareri. Ai detalii aici. Pe viitor am rugamintea de a posta intrebari care nu se refera la intalniri pe topicul de Discutii generale. Mersi.
                    Lista pentru duminica (ora 14):
                    1. NSA
                    2.
                    Last edited by nsa; 8 January 2010, 22:43.

                    Comment


                    • Azi m-am tot jucat cu ddt dar nu am reusit sa-l fac sa vada abs si airbag. Am activat si o chestie interesanta: dupa deblocarea usilor daca nu se deschide niciuna, se blocheaza automat.

                      Comment


                      • tu nu aveai chestia asta??? la mine functia asta exista din fabrica. daca timp de 30 secunde de la deblocare nu se deschide nicio usa, se blocheaza inapoi.

                        Lista pentru duminica (ora 14):
                        1. NSA
                        2. tdan08
                        sigpic

                        Comment


                        • Lista pentru duminica (ora 14):
                          1. NSA
                          2. tdan08
                          3. ROLion

                          Comment


                          • Nu cred ca pot ajunge duminica, dar deschid lista de prezenta:
                            1.

                            Comment


                            • Lista pentru duminica:
                              1. BC08VDS
                              2.
                              Last edited by nsa; 15 January 2010, 23:38.

                              Comment


                              • --------------------------------------------------------------------------------

                                Lista pentru duminica:
                                1. BC08VDS
                                2. tdan08 (daca nu au ciocolata calda nu vin)
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google