Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu am de trabant daca vrei sau de bicicleta pegas...
    Facem intalnire duminica?
    1. NSA
    2. KELBURTOS
    3. VLADREHAU
    4. tdan08[a asteptat un fraier sa-l treaca pe lista]
    5. ROLion (am fost si eu )

    Comment


    • Mi-a venit o idee cum sa imi rezolv problema. Cine vine ultimul la intalnirea de duminica viitoare cedeaza siglele de pe masina .
      Daca are phase 2 plateste cafeaua

      Comment


      • deci sa stiu sa nu vin duminica ...cred ca o sa fii singur ))
        Ratacit in spatiu...

        Comment


        • Originally posted by nsa View Post
          Mi-a venit o idee cum sa imi rezolv problema. Cine vine ultimul la intalnirea de duminica viitoare cedeaza siglele de pe masina .
          Daca are phase 2 plateste cafeaua
          Eu vin cu o ora mai devreme,poate plateste altcineva consumatia.

          Comment


          • tzopescu- esti pe la Piatra sau la Bacau?....daca esti la Piatra, tre asteptam la un suc si ceva seminte, si mult chef de caterinca.
            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

            Comment


            • sunt deja la onesti. am fost ieri prin piatra (pana la manastire la bistrita) dar nu am avut cum sa stau prea mult (eram cu multe rude pe langa), ca altfel dadeam eu sfoara in tara cumva ca vin (eventual il puneam pe stefan care m-a intrecut pe drum sa anunte la portavoce ). poate cu urmatoarea ocazie.
              Ratacit in spatiu...

              Comment


              • Eu m-am oprit in Buhusi, mai departe te-am lasat sa te descurci

                Comment


                • Nea Stefan,uite aici http://www.dezmembrarimasini.ro/vand...n--125193.html

                  Comment


                  • Mersi, ma interesez. Poate ajung zilele astea si prin Letea pe unde spuneati voi.

                    Comment


                    • daca ajungi pe la letea vezi te rog si de un capac de roata model bucuresti (modelul mai vechi)
                      Ratacit in spatiu...

                      Comment


                      • Sper sa ajung maine cand ies de la serviciu, ma interesez.

                        Comment


                        • uite-te pls si pentru un far dreapta spate de PH2 sau oglinda de MCV mauala (pe stanga)
                          si daca ma superi nu-i asa ca e

                          Comment


                          • Am fost deja pe acolo, nu aveau nimic de Logan. Cu siglele am rezolvat cu ajutorul lui Dan. Mersi.

                            Comment


                            • cu placere. prietenii la nevoie se cunosc auzi la el.... 10 lei... la dedeman gasesti orice...., dar nu de pomana mai ai bani de tigari???

                              PS - cine are sa-i dea niste superglue lui stefan.... sunt sigur ca nu mai vrea sa cumpere altele.
                              sigpic

                              Comment


                              • Pe cuvant ca asa am inteles, ma gandeam ca le scoate de pe vreo epava ....
                                Stai linistit ca deja le-am lipit cu Loctite, de acum ori ia masca cu totul ori renunta

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google