Intalniri si discutii generale L.C. Bacau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salutare LC Bacau.
    Imi poate oferi cineva o informatie? as dori sa stiu daca aveti pe acolo un electrician auto bun (care monteaza alarme, module inchidere etc.). Ca la noi bate vantul
    Mersi.

    Comment


    • La noi nu,incearca la Roman,e baiatul care face mai multe chestii pe partea electrica.

      Comment


      • daca te refereai la ssilviu, cel care se ocupa de remapari, nu instaleaza alarme auto, decat cea interna.
        sigpic

        Comment


        • Mai baietii...la regionala, am observat ca aveti -organizator, co-organizator- dar nici un -fotograf oficial- DE ce?!1
          Pana acuma vad ca Tdan08, face treaba asta.....si consider ca ar merita postul asta.....voi ce zice-ti?!
          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

          Comment


          • scuze, ce ziceai? ca nu este fotograf oficial. eu cred ca exista
            si oricum eu nu umblu dupa titluri, imi convine si membru simplu. tot ceea ce fac este din placere si prefer sa tac si sa fac. nu ma incanta cu nimic ca scrie LOGANIST DE 5 STELE sau FOTOGRAF OFICIAL. ma incanta in schimb cand am oameni de calitate langa mine, seriosi si care sunt loiali clubului pe care il reprezentam si sa le demonstrez si lor ca pot avea o baza in mine.
            sigpic

            Comment


            • Deja s-a rezolvat de duminica seara problema. Pentru ceea ce au facut in club si pentru implicarea in activitatile clubului Sorin si Dan au fost promovati. Acum astept berile

              Comment


              • Cu alcool sau fara?

                Comment


                • Cum va lasa inima, numai sa stiu daca las masina acasa sau nu

                  Comment


                  • bravo bacau pt intalnirea regionala. ati facut bine ca iaty corupt pe astia de la dedeman. inca o data bravo

                    Comment


                    • voi va ganditi la bere, dupa ce a-ti baut de toate. eu nu am baut nici macar una. stefane, berea care trebuie sa ti-o dau tie o beau eu, cred ca o merit, asa ca ma cinstesc singur

                      apropo, a fost cineva la intalnirea de duminica de la ora 18 la stadion???? eu am uitat sa anunt ca nu vin.
                      Last edited by dan08; 28 September 2009, 22:47.
                      sigpic

                      Comment


                      • eu unu nu am fost ...da nici nu cred ca sa tinut

                        Comment


                        • De la regionala am ramas cu impresii proaste vizavi de unii membri L.C.Bacau.In acest sens am hotarat cu ceilalti baieti[care au fost prezenti] sa facem diferenta intre forumist si membru al clubului.Cu riscul de a fi injurat de cativa,propun[doar pentru cei din municipiul Bacau] sa facem "curatenie" in club.Sa ramana cine merita.Cautam calitate nu cantitate,oameni cu care putem face ceva,pe care ne putem baza cand organizam un eveniment.

                          Comment


                          • pai nu e f greu sa facem curatenie. au mai ramas 2-3 in plus. ca ii excludem sau nu, sigur nu ii vor interesa, pt ca daca era interes spuneau ceva pana acum. cred ca le facem o favoare si lor si noua excluzandu-i.
                            sigpic

                            Comment


                            • Asteptam acordul lui Stefan,care-i poate exclude din club.

                              Comment


                              • da..eu cred ca ete un virus ceva...mai intai Galatiul, apoi IAsul, Neamtul , si acuma Bacaul...
                                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google