Intalniri si discutii generale L.C. Bacau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Incearca aici. Altul nu imi vine in mine acum

    Comment



    • aicea trebuie trimise pozele cu masina si userul pentru filmuletul cu membri logan club
      pana la 10 noiembrie. Cine vrea bineinteles.
      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

      Comment


      • Salutare flacai.Scuze ca n-am dat nici un semn, dar am fost plecat in Constanta cu treburi.Poate ne mai vedem la o intrunire.

        Comment


        • Te asteptam,poate-ti mai aduci si alti colegi din Onesti.

          Comment


          • salutare tuturor si spor in ceea ce faceti...

            Comment


            • Buna Seara
              Am si eu o rugaminte la voi cum este drumul pe Oituz este zapada prin zona voastra ,vreau sa plec din Hunedoara joi seara , trec prin zona voastra, voi trece pe la ora 10 aproximativ catre Husi
              sigpic

              Comment


              • Baietii din Onesti iti pot da mai multe relatii,sper sa fie pe forum.Drum bun fara evenimente neplacute.

                Comment


                • Nu cred sa fie zapada in zona (inca ), dar uite aici ceva care poate te ajuta.

                  Comment


                  • mey..care are trecere pe la mall?....sa imi zica si mie daca ruleaza filmul "This is It"....pana cand mai este, si ce pret are biletul.
                    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                    Comment


                    • filmul ruleaza cel putin pana pe 11.11. pretul variaza intre 12 lei si 16 lei, in functie de ziua si ora vizionarii. mai ieftin in cursul saptamanii si la ore de pranz si mai scump in week end si la ore de seara.
                      sigpic

                      Comment


                      • Salutare , sunt din Onesti , imi da cineva un sfat unde m-as putea duce sa imi fac revizie de 60.000 ? Am o presimtire ca la Dedeman e cam mare factura finala !

                        Comment


                        • la sc ideal targu ocna
                          sigpic

                          Comment


                          • Ovidiu, ai rezolvat ceva cu vizita stii tu unde (unde ne-am intalnit noi)?
                            Daca ai nevoie de vreun ajutor, anunta-ma.
                            Oricum, daca se rezolva iti dai seama ca nu scapi de mine nici acolo
                            Last edited by nsa; 28 November 2009, 01:58.

                            Comment


                            • Cu ocazia sfintelor sarbatori va doresc sanatate si fericire alaturi de cei dragi
                              sigpic

                              Comment


                              • Un Craciun fericit si plin de bucurii tuturor!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google