Intalniri si discutii generale L.C. Bacau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stai linistit,toti stim de gluma.Ovidiu,vad ca tot stai pe topicul asta.Ai uitat sa inchizi calculatorul sau nu te lasa viitoarea sotie sa scrii pe forum.
    Last edited by KELBURTOS; 7 March 2010, 22:59.

    Comment


    • bai, ce vorbiti aici fara mine??va rog putin k va
      BC-69-PAD,,,va saluta
      sigpic

      Comment


      • Vezi ca mai esti undeva subiect de discutie http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1431

        Originally posted by ioneluxxl View Post
        foarte frumos...ce conteaza daca s-a multat la ea sau ea la el ca tot acolo e indiferent de situatiune nu mai are decat 1% sanse de scaprare
        Cel putin el vine la intalniri cu prietena,a fost la Brasov cu noi impreuna cu ea,spre deosebire de altii....
        Last edited by KELBURTOS; 7 March 2010, 23:14. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • ma abtin sa comentez, poate raman flamand diseara
          BC-69-PAD,,,va saluta
          sigpic

          Comment


          • Oricum,viitoarea ta sotie cred ca se va integra bine in grupul sotiilor de loganisti bacauani.Daca ne-a suportat pe mine si Sageata pana la Brasov si inapoi,inseamna ca e de-a noastra.

            Comment


            • Originally posted by ovidiu_bc View Post
              bai, ce vorbiti aici fara mine??
              Zi drept, era deschis la Starea Civila sau nu? Lasa ca iti fac o vizita maine in hala la Celule sa le spun colegilor ca esti bun de cinste

              Comment


              • Poate ajunge manager la Aerostar si atunci sa vezi ce-ti face.

                Comment


                • Neh, ala e rezervat pentru mine
                  Trebuie sa blochez site-ul pe firewall la munca ca poate de maine imi caut de lucru

                  Comment


                  • de asta sughitam eu la petrecere.... cum are omul o treaba si nu intra pe forum, cum incepe lumea cu barfa si vorbitul pe la spate. am terminat si cu 8 martie, i-am facut pe toti manga, de s-a lasat cu striptease. am ajuns acasa in buhuhusi si am 3 saptamani de concediu. am scapat si de supozitor(matiz). sunt din nou in "maxi taxi club". cat despre concurenta pt foto, este bine venita ca si asa pe mine nu ma pozeaza nimeni.
                    sigpic

                    Comment


                    • Dedicatie pentru nevestele, colegele, prietenele si amantele dumneavoastra...
                      Primavara… anotimpul renasterii, al trezirii la viata, face acum de ziua aceasta de 8 Martie, ziua cea mai plina de feminitate, zambete, si caldura sufleteasca!
                      Attached Files
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • din ciclul "Cumparaturi de 8 Martie" va prezentam aspiratorul de carduri, respectiv "viitoarea" lui Ovidiu care era foarte entuziasmata de toate magazinele din mall. Ovidiule, tata, ai sa ajungi ca mine si ca Sorin, chel si slab. la ora actuala "viitoarea" ajunge "viitura"
                        Out of my mind! Back in 5 minutes!

                        Comment


                        • Ma, nu speriati copilul. Lasa-l sa vada pe pielea lui Pentru incalzire poti citi aici
                          Last edited by nsa; 9 March 2010, 15:17.

                          Comment


                          • O data ce sa mutat la ea,in scurt timp o sa-l vedem la starea civila spunand un 'Da' printre lacrimi si sughituri.

                            Comment


                            • da, da! pe un armonios fundal de incarcare de ak-47
                              Out of my mind! Back in 5 minutes!

                              Comment


                              • Sau de MIG-uri in prabusire ca tot lucreaza el la Aerostar. Sper sa nu se supere Stefan.
                                Ovidiu ca Ovidiu,asta e aproape insurat,dar ce ne facem cu Mihai.Eu zic sa-i gasim si lui una sau unul,nu stiu ce preferinte are.
                                Last edited by nsa; 10 March 2010, 00:19. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google